Anna Lewandowska zdradziła, co je na śniadanie. Danie bardzo spodobało się fanom trenerki

Anna Lewandowska na swoim Instagramie nie tylko motywuje do aktywności fizyczne, ale także do zdrowego żywienia. Ostatnio jednak zdradziła, co ona wybiera na pierwszy posiłek dnia. Nie da się ukryć, że jej obserwatorom bardzo spodobało się danie trenerki.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest niewątpliwie wzorem do naśladowania jeśli chodzi o zdrowy styl życia. Trenerka przykłada ogromną uwagę nie tylko do regularnej aktywności fizycznej, ale przede wszystkim do zdrowego jedzenia. To m.in. dzięki ogromnej żywieniowej świadomości Ani oraz jej uwielbieniu zdrowego jedzenia powstała marka Foods by Ann. Anna Lewandowska niezwykle dba nie tylko o swoje zdrowie, ale całej swojej rodziny, gdyż jest ono dla trenerki celem nadrzędnym, a zdrowy styl życia - drogą do jego realizacji. 

Filary zdrowia Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska stworzyła trzy filary, których wdrożenie w życie ma zapewnić zdrowie oraz dobre samopoczucie. Pierwszym, podstawowym filarem jest właśnie zdrowa dieta. Trenerka mówi otwarcie, że jeśli chce się zachować zdrowie, to w pierwszej kolejności należy zadbać o właściwy (zdrowy, zbilansowany i nieprzetworzony - przyp.red.) sposób żywienia. Według Ani Lewandowskiej, w diecie powinny znaleźć się przede wszystkim warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, chude mięso, tłuste ryby morskie, zdrowe tłuszcze roślinne (olej kokosowy, masło klarowane, oliwę z oliwek, olej lniany, olej w wiesiołka lub olej z awokado), orzechy i nasiona, kiszonki oraz zioła.

Jak wygląda przykładowe śniadanie Anny Lewandowskiej?

Na swoim instagramowym profilu, Anna Lewandowska często publikuje przeróżne przepisy na zdrowe potrawy, jednak fani często zastanawiają się, co sama trenerka je w ciągu dnia. Ostatnio Ania opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego śniadania. Co się na nim znalazło?

Dzisiaj u mnie: 3 jajka sadzone, na maśle ghee, na szpinaku i pomidorkach z awokado.Polecane szczególnie dla osób, które mają problemy z gospodarką węglowodanów, czują się senne po posiłku czy też mają problem z utratą tkanki tłuszczowej oraz poziomem cukru we krwi po posiłku - napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Obserwatorom trenerki niezwykle spodobało się jej śniadanie, a pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy:

Ja uwielbiam śniadania białko tłuszcze...A jaja u mnie z rana to podstawa
Zdecydowanie mój faworyt na śniadanie
Tylko takie śniadania od roku zajadam. Z rana tylko tłuszcze, a na wieczór węgle i czuję się znakomicie
Uwielbiam! Smacznie o zdrowo!
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.