Mariah Carey skończyła 49 lat i wygląda świetnie. Pozbyła się problemów z wagą?

Mariah Carey od wielu lat zmaga się z nadprogramowymi kilogramami. Po wielu dietach i efektach jo-jo, gwiazda zdecydowała się w zeszłym roku na operację zmniejszenia żołądka. Teraz skończyła 49 lat i wygląda fantastycznie. Czyżby to koniec jej problemów z wagą?
Zobacz wideo

Mariah Carey na samym początku kariery była niesamowicie szczupłą dziewczyną. Jednak później były momenty, kiedy ważyła dużo więcej i  przez wiele lat borykała się z nadwagą. Piosenkarka wiele razy przechodziła na dietę odchudzającą, jednak często kończyło się to  efektem jo-jo. Zmęczona wieloletnimi wahaniami wagi, zdecydowała rozprawić się z nimi raz na zawsze przy pomocy specjalistów chirurgii bariatrycznej. Gwiazda poddała się operacji zmniejszenia żołądka o 15 procent.

Mariah Carey poddała się operacji zmniejszenia żołądka 

Dzięki zmniejszeniu żołądka, a także diecie, którą piosenkarka musiała zastosować po operacji, jej sylwetka zaczęła się zmieniać. Jak donoszą zagraniczne media, w kilka miesięcy po zabiegu Mariah Carey schudła aż 13 kilogramów. Jakiś czas temu jednak fani zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem piosenkarki nie dopadł efekt jo-jo po operacji, gdyż na instagramowych filmikach wydawała się jakby okrąglejsza niż krótko po zabiegu zmniejszenia żołądka. Nie wiadomo jednak do końca, czy był to naprawdę efekt jo-jo, czy jedynie niezbyt korzystny kadr fotografii. Najnowsze zdjęcia rozwiewają jednak wszelkie wątpliwości.

Mariah Carey kończy 49 lat i wygląda fantastycznie

27 marca, Mariah Carey skończyła 49 lat, a swoje święto celebrowała w gronie najbliższych. Z tej okazji na Instagramie gwiazdy pojawiło się jej zdjęcie, na którym widać, w jak dobrej formie jest obecnie Mariah. Na tę okazję piosenkarka wybrała dopasowaną, krótką sukienkę, która mocno podkreśliła jej sylwetkę oraz kobiece kształty - pod taką kreacją nie dałoby się ukryć zbędnych kilogramów. Można więc sądzić, że zmniejszenie żołądka pomogło jej uporać się z ciągłymi wahaniami wagi i pozwoliło skutecznie wypracować pożądaną przez gwiazdę sylwetkę.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.