Katarzyna Sokołowska przeszła sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Na przestrzeni lat, Kasia Sokołowska przeszła naprawdę ogromną metamorfozę wizerunku. reżyserka pokazów mody sama wygląda jak jedna z modelek na wybiegu. Tym razem Kasia przeszła kolejną przemianę, jednak nie w kwestii sylwetki, a swojej fryzury.
Zobacz wideo

Katarzyna Sokołowska określana jest jednym z największych autorytetów w świecie mody w Polsce. To zobowiązuje. Znana jurorka programu "Top Model" musi dbać o swój wizerunek. Nie ma tu miejsca na nietrafione eksperymenty i inne błędy. Kasia zawsze wygląda zjawiskowo. Idealnie dobrane stylizacje zawsze idą u niej w parze z perfekcyjnie wykonanym makijażem i doskonałą fryzurą. Wszystko jest tu dopięte na ostatni guzik, podobnie zresztą jak na pokazach mody najlepszych projektantów, które od lat z wielkimi sukcesami reżyseruje. Jej styl i klasę doceniła już jakiś czas temu marka Apart i zaproponowała Kasi udział w jednej ze swoich kampanii.

Kasia, jak każda kobieta potrzebuje jednak czasem odmiany w kwestii swojego wyglądu. Zmiana koloru włosów jest na to najlepszym sposobem. Krótkie włosy Sokołowskiej wymagają idealnego cięcia i doskonale dobranego koloru. Nie może być tu mowy o pomyłce. Decyzja o zmianie koloru włosów, a dokładniej rozjaśnieniu ich do platynowego blondu, musiała więc być przez Kasię dobrze przemyślana. Kobieta pochwaliła się efektem koloryzacji na Instagramie. To ogromna metamorfoza, która - sądząc po komentarzach - przypadła do gustu followersom Kasi. Nic dziwnego, kobieta wygląda znacznie młodziej, bardziej radośnie i dziewczęco. Kolor włosów wspaniale rozświetlił jej buzię, sprawił, że wygląda na bardziej smukłą. W połączeniu z jej szczupłą, drobna sylwetką i zgrabnym - niczym u modelki - nogom platynowy blond był strzałem w dziesiątkę.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.