Zofia Zborowska w bikini. Fani: "Talia lepsza niż u Chodakowskiej"

Aktorka Zofia Zborowska wybrała się ostatnio na krótki urlop do Doha, a zdjęciem z wyjazdu pochwaliła się na Instagramie. Jednak to nie egzotyczne widoki, a jej nieziemska figura zrobiła na obserwatorach największe wrażenie.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że Zosia Zborowska na przestrzeni ostatnich kilku lat przeszła naprawdę sporą metamorfozę. Aktorka przeszła na dietę roślinną, rezygnując zupełnie z mięsa, a od jakiegoś czasu również regularnie trenuje pod okiem trenera personalnego Dawida Krakowiaka, który należy do teamu Anny Lewandowskiej. Oprócz tego Zofia Zborowska związana się z zawodowym sportowcem - siatkarzem, Andrzejem Wroną, co dodatkowo może motywować ja do aktywności fizycznej.

Już na początku roku Zofia Zborowska postawiła sobie naprawdę ambitne wyzwanie. Aktorka postanowiła, że przygotuje się w tym roku do przebiegnięcia półmaratonu. Czyżby pierwsze efekty przygotowań były już widoczne w figurze Zosi?

Zofia Zborowska zachwyciła figurą i talią osy na wakacjach 

Aktorka pragnąc przywrócić nieco wspomnień z urlopu, z którego niedawno wróciła, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Takiej figury nie spodziewał się chyba żaden z jej obserwatorów. Cały wzrok fanów skupił się na niebotycznie wąskiej talii Zosi, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy twierdzą nawet, że aktorka może pochwalić się lepszą talią, niż sama Ewa Chodakowska.

Ale talia <3 - napisała Maja Bohosiewicz.
ja nie sadziłam ze takie talie istnieją w rzeczywistości
A ten wegetarianizm to by można dobrze sprzedać sloganem: "chcesz schudnąć i mieć talię osy jak Zocha? Nie żryj zwierzaków "
No Kochana talia lepsza niż u Chodakowskiej
Ale kształty boskie, talia przepiękna!
 

Trzeba przyznać, że Zosia Zborowska wygląda naprawdę fenomenalnie! Szczupłe, jędrne ciało, płaski brzuch i do tego ta talia osy - kwintesencja kobiecości! Wow! Zosiu tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.