Klaudia Halejcio pochwaliła się sześciopakiem: "Uzależniłam się od endorfin"

Klaudia Halejcio to niezwykle popularna aktorka młodego pokolenia. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się z fanami efektami swoich treningów oraz diety. Obserwatorzy aktorki byli pod wrażeniem wypracowanych przez nią efektów.
Zobacz wideo

Niecałe dwa lata temu, część internautów rozpętała niemałą dyskusję na profilu aktorki twierdząc, że na jednym z opublikowanych zdjęć, Klaudia Halejcio dorysowała sobie sześciopak, konturując brzuch. Po fotografii nie można było jednoznacznie stwierdzić, czy umięśniony brzuch gwiazdy to zasługa makijażu, czy zwyczajnie niefortunnego ujęcia. Jednak Klaudia mając tak zgrabną sylwetkę, absolutnie nie musiała dorysowywać sobie żadnych mięśni. Podobna sytuacja już więcej nie miała miejsca w social mediach aktorki.

Klaudia Halejcio w "Dance, dance, dance"

Ostatnio Klaudia Halejcio wzięła udział w programie tanecznym "Dance, dance, dance", gdzie tańczyła w parze z Pauliną Krupińską. Młoda aktorka świetnie radziła sobie podczas występów, a za swoją pracowitość została pochwalona nawet przez sama Ewę Chodakowską.

Udział w programie, dieta oraz treningi pozytywnie wpłynęły na sylwetkę Klaudii. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym widać jej idealnie wyrzeźbiony brzuch. Tą fotografią rozwiała wszelkie wątpliwości co do obecnego stanu swojej formy. 

Mimo, że przygoda z programem dobiegła końca, moja aktywność się nie zmieniła - cieszę się że uzależniłam się od Endorfin oraz zdrowego jedzenia. Dziękuje Wam za każdą wiadomość i komentarz!?? wszystkie czytam! Nie na wszystkie mogę odpowiedzieć w przerwie między teatrem a spotkaniami, ale dają mi dużo siły i motywacji do dalszej pracy! DZIĘKUJE - napisała pod zdjęciem Klaudia Halejcio.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od obserwatorów aktorki. Patrząc na nie, nie ma wątpliwości, że Klaudia jest dla swoich fanów ogromną inspiracją. Pod zdjęciem pojawiły się również pytania o treningi Klaudii:

To wszystko zależy od tego ile mam pracy w tygodniu. Czasami trzy razy czasami tylko raz. Jak gram spektakl to prawie 3 godziny treningu - czasami tak się czuję, jak po dobrym wysiłku fizycznym, wiec już siłownie odpuszczam - odpowiedziała na pytania aktorka.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.