Weronika Książkiewicz pokazała zdjęcie z treningu: "Do zobaczenia za 2 miesiące"

Weronika Książkiewicz to jedna z tych polskich aktorek, która regularnie dba o swoją sylwetkę. Zaskoczyła już na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej oraz na obozie Ani Lewandowskiej. Teraz pokazała zdjęcie z treningu, którym zaskoczyła fanów na Instagramie.
Zobacz wideo

Już w zeszłym roku, Weronika Książkiewicz wprawiła swoich obserwatorów w osłupienie. Aktorka podzieliła się zdjęciem, które zostało zrobione podczas sesji zdjęciowej do magazynu "Be Active" Ewy Chodakowskiej. Na fotografii Weronika pozowała w skąpym bikini, jednak nie to zwróciło uwagę jej fanów. To, co zrobiło na nich największe wrażenie, to sześciopak na brzuchu, który odsłoniła aktorka - tak doskonałej formy chyba nikt się nie spodziewał. 

Weronika Książkiewicz na obozie u Anny Lewandowskiej

W 2018 roku, Weronika pojawiła się również pierwszy raz na obozie Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś. Po jednym z wpisów aktorki można było stwierdzić, że była ona zachwycona udziałem w campie trenerki. 

Aniu myślałam co mam napisać ale nie mogę znaleźć odpowiednich słów które oddadzą to co mam w tej chwili w głowie i w sercu , to co dostałam i to co sama wywalczyłam... Dziękuję Ci za to za jesteś , jaka jesteś i za to czym się nieustannie dzielisz - napisała Weronika pod wspólnym zdjęciem z Anią.

Weronika Książkiewicz zaczęła trenować cross fit? Zdjęciem podzieliła się na Instagramie

Na Instagramie Weroniki Książkiewicz pojawiło się jej zdjęcie z treningu w towarzystwie aktora Mateusza Banasiuka. Po wnętrzu, w którym się znajdują można sądzić, że jest to sala przystosowana do treningu cross fit. Szczegółów treningu, Weronika jednak nie zdradziła. 

On masa ja rzeźba... bo masa i rzeźba zawsze chodzą w parze... do zobaczenia za 2 miesiące - napisała pod zdjęciem aktorka.
Jeśli komuś trzeba by popchnąć samochód, albo wynieść szafę, to jesteśmy do usług! Jeszcze dwa miesiące treningów i będzie bomba - napisał Mateusz pod zdjęciem na swoim profilu.
 

Czyżby aktorzy szykowali się do jakiegoś wspólnego projektu? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.