Sonia Bohosiewicz kusi na Instagramie. 43-letnia aktorka pokazuje brzuch

Nie bez powodu. Aktorka zdecydowała się na restrykcyjny post dr Dąbrowskiej i jego efektami postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Jesteśmy pod wrażeniem!
Zobacz wideo

Sonia Bohosiewicz doskonale wie, jak podgrzać temperaturę na Instagramie. Gwiazda regularnie publikuje zdjęcia, na których odsłania piękne nogi, czy eksponuje dekolt. Tym razem postanowiła pochwalić się brzuchem
Aktorka urodziła się w 1975 roku, jest znana m.in.: z roli Nataszy w filmie "Wojna polsko-ruska" w reżyserii Xawerego Żuławskiego, zagrała też w "Obławie" i "Bogach". jej twarz kojarzymy także z seriali: "39 i pół", "Diagnoza", "Czas honoru". Aktorka chętnie użycza także swojego głosu postaciom z bajek dla dzieci. Od 2008 roku jest mężatką, ma dwoje dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię. Tym bardziej jesteśmy pod wrażeniem świetnej formy i doskonałej sylwetki aktorki. Sonia jest także właścicielką niezwykle zgrabnych, smukłych nóg, którymi chętnie chwali się na Instagramie. Ciekawe, czy w wieku 43 lat równie doskonale będzie się prezentować jej młodsza siostra Maja, która ma obecnie 29 lat. Aby cieszyć się dobrą formą i piękną sylwetką, aktorka musi o siebie dbać. Sonia zdecydowała się więc na post dr. Dąbrowskiej. To tzw. lecznicza głodówka, której celem jest m.in.: szybkie i skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie mu prawidłowego funkcjonowania. Zrzucone kilogramy to jedynie jej efekt uboczny. Post dr Dąbrowskiej jest kuracją owocowo-warzywną, podczas której spożywa się głównie surowe owoce i warzywa. Zakazane są tu m.in.: słodycze, produkty z białej mąki, alkohol i żółty ser. Post trwa od 10 do nawet 40. Sonia Bohosiewicz jest na nim od 4 dni i najwyraźniej jest zadowolona z pierwszych efektów. 
Na swoim koncie na Instagramie udostępniła trzy zdjęcia, na których pozuje razem z Piotrkiem Postkiem - znanym stylistą fryzur, z którego usług korzysta wiele polskich gwiazd. Sonia na zdjęciach wygląda zjawiskowo. Nie tylko dzięki pięknej fryzurze i makijażowi podkreślającemu urodę, ale także stylizacji, która odsłania brzuch. 

 

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiły się pozytywne komentarze zachwyconych fanów:

Jak ty to robisz kobieto ? Jesteś dla mnie autorytetem. Żona, matka, kobieta pracująca (...) Mam nadzieje, że jeśli kiedykolwiek wyjdę za mąż i będę miała potomstwo, również będę się spełniać i czerpać z życia garściami jak ty.
Tak wygląda kobieta, po której widać, że dobrze jej z samą sobą 
Seksapil w czystej postaci
kobieto droga! Toż Ty wyglądasz na 23 lata! Czas działa na Twoja korzyść
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.