Barbara Palvin nazwana pierwszą modelką plus size Victoria's Secret. Fani są oburzeni

Barbara Palvin to modelka, która niedawno zasiliła szeregi marki Victoria's Secret. Fani bardzo ucieszyli się, że zobaczą na wybiegu modelkę o rozmiarze nieco większym niż 32/34. Nikt jednak nie spodziewał się, że Barbara zostanie nazwana modelką plus size.

Aniołki Victoria’s Secret to elitarna grupa modelek, które współpracują z tą niezwykle popularną amerykańską marką. Tytuł Aniołka VS zdobywają jedynie nieliczne i wiążę się on nie tylko ze sławą oraz ogromnymi możliwościami zawodowymi, ale także restrykcyjnym dbaniem o swoje ciało. Mimo to, modelki z całego świata marzą o tym, żeby dostać szansę i znaleźć się w tym elitarnym gronie. W marcu, świat obiegła informacja o tym, że szeregi marki VS zasili Barbara Palvin, która zajmie miejsce top modelki - Adriany Limy. 

Barbara Palvin nazwana modelką plus size

Barbarę Palvin za pierwszą modelkę plus size marki Victoria’s Secret uznał administrator facebookowej grupy Superficial Doll, zajmującej się tematyką show biznesu i modelingu. Opublikowany post wywołał prawdziwą burzę w komentarzach. Część internautów przyznało, że Barbarę Palvin można sklasyfikować jako modelkę plus size. Jednak zdecydowana większość oburzyła się tym, że dziewczyna o normalnych rozmiarach została uznana za „plus size”. 

25-letnia modelka ma 175 centymetrów wzrostu, waży 55 kilogramów, a rozmiar, który nosi na co dzień, to standardowe 36/38. Niestety, kanony piękna rozsławiane przez ostatnie lata spowodowały, że modelka chodząca w pokazach ma być wręcz wychudzonym rozmiarem 32. Na szczęście wielu projektantów powoli zaczyna od tego odchodzić.

Barbara Palvin zmagała się z brakiem samoakceptacji

Okazuje się, że Barbara Palvin już kilka lat temu została uznana za ponadwymiarową modelkę. Węgierska modelka miała wówczas problemy z akceptacją własnego ciała. Jednak jak sama przyznała, nie uważała się za osobę grubą. Dopiero kiedy pokochała swoje ciało i zrozumiała, że nie pewnych rzeczy nie jest w stanie zmienić, poczuła się dobrze z samą sobą i zaczęła osiągać naprawdę duże sukcesy w modelingu..

Kiedy zaakceptowałam swoje ciało, poczułam się znacznie zdrowsza i lepsza niż dotychczas - mówi modelka. 
 
Więcej o:
Komentarze (19)
Barbara Palvin nazwana pierwszą modelką plus size Victoria's Secret. Fani są oburzeni
Zaloguj się
 • rrrzodkiewka

  Oceniono 27 razy 25

  Przy 175 cm wzrostu 55 kg to niedowaga. Ktoś tu ściemnia albo nie umie używać konwertera jednostek.

 • delfina77

  Oceniono 25 razy 23

  Ona nie jest plus size, to normalnie wyglądająca, szczupła kobieta.

 • eurotram

  Oceniono 19 razy 13

  Problem polega na tym,że trendy wyznaczają projektanci - geje,którzy dostosowują modę do swojego ideału,czyli chudziutkiego chłopaczka (każdy ma swój ideał,a to jest ich ideał); dopiero gdy projektowanie przejmą wielbiciele ZDROWYCH (nie otyłych) kobiecych kształtów,to w normie będą takie rozmiary jak te,które nosi Palvin. Plus size to inna kategoria,upychanie tam Palvin to bezczelność.

 • osmiol

  Oceniono 17 razy 11

  Czyli panie po 130kg będą teraz 500+ size?

 • jhbsk

  Oceniono 12 razy 10

  55 kilo przy takim wzroście to niedowaga!

 • pawlaka12

  Oceniono 5 razy 5

  Pora zamknąć Internet.

 • jan.go

  Oceniono 3 razy 3

  Mnie uczyli że chude modelki się ubiera a te z ciałem rozbiera Te pierwsze do reklamowania bielizny w ogóle sie nie nadają

 • skandy5

  Oceniono 4 razy 2

  Normalna, zdrowa o dobrych proporcjach kobieta

 • wichura

  Oceniono 3 razy 1

  Całkiem apetyczna grubaska :p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX