Ewa Chodakowska rusza z nowym biznesem, by pokazać, że zdrowy styl życia to nie tylko dieta i trening

Ewa Chodakowska ogłosiła właśnie w swoich social mediach projekt, nad którym intensywnie pracowała przez ostatni rok. Trenerka stworzyła własną linię kosmetyków, które w 99 proc. składają się z naturalnych produktów. Zrobi rewolucję w dziedzinie pielęgnacji?
Zobacz wideo

O dwóch najważniejszych projektach tego roku, Ewa Chodakowska mówiła już od stycznia. Pierwszy z nich ujrzał światło dzienne już pod koniec lutego. Trenerka ogłosiła wówczas, że stworzyła ambasadorską kolekcję biżuterii "OHELO", dla marki W.KRUK. Drugi natomiast owiany był tajemnicą do ostatniej chwili. Mimo, że fanki podejrzewały już, co Ewa może dla nich szykować, sama trenerka nie pisnęła słowem. Aż do 25 marca, kiedy w swoich social mediach, Ewa Chodakowska oficjalnie ogłosiła, czego dotyczy jej drugi najważniejszy projekt tego roku.

Ewa Chodakowska wypuściła własne kosmetyki naturalne

25 marca, Ewa Chodakowska na swoim Facebooku oraz Instagramie ogłosiła, że już 1 kwietna do sprzedaży trafi jej własna linia kosmetyków "beBIO cosmetics". Trenerka postanowiła pójść o krok dalej i pokazać, że w zdrowym stylu życia, istotne jest nie tylko dbanie o zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną, ale także o to, czym pielęgnujemy naszą skórę. Ewa zapowiada w tej kwestii prawdziwą rewolucję.

Aaaaaa!!! Co Ty na to? Bo ja pękam z dumy! @bebiocosmetics to moje NOWE DZIECKO. Nowa, polska, naturalna i szeroko dostępna marka kosmetyków, które - ha! GWARANTUJE - podbiją Twoje serce! We współpracy z ekspertami kosmetycznymi stworzyłam żele, balsamy i dezodoranty, w których kryje się PONAD 99% składników pochodzenia naturalnego, żeby każda z Was (bez wyjątku) mogła wybrać naturalne i bezpieczne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. W każdym z nich znajdziesz superfoods zainspirowane zdrową dietą: chia, spirulina, chlorella, jagody goji, granat, migdał, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, dobroczynne oleje roślinne i o wiele więcej. Wiem, że wszystko, co nakładam na skórę ma znaczenie. Dlatego, każdy z produktów beBIO stworzyliśmy ze składników, które kochają nasze ciało i spełniają pielęgnacyjne potrzeby. Testowałam je na sobie, na całej rodzinie, znajomych, bez wyjątku widzę świetne rezultaty. W produkcji kosmetyków beBIO używamy wody dejonizowanej, która jest odzyskiwana. Mamy własną podczyszczalnię ścieków, stosujemy także specjalną technologię wielowarstwową podczas produkcji opakowań, by skutecznie zminimalizować powstawanie odpadów. Wszystkie opakowania nadają się do recyclingu, zachowujemy przy tym najwyższe standardy jakości! Wszystkie nasze żele, balsamy i dezodoranty są całkowicie wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Marka beBIO jest demokratyczna. Uważam, że naturalne produkty powinny być możliwe do kupienia na każdym rogu, w przystępnych cenach. Taka jest marka beBIO! Od 1 kwietnia dostępna we wszystkich sklepach sieci Rossmann. Już teraz możesz je znaleźć w sklepie internetowym www.bebiocosmetiqs.pl Śmiało testuj, czekam na Twoją opinie. Ja JESTEM ZAKOCHANA NA ZABÓJ! TAK SKŁAD POSIŁKU, KTÓRY LĄDUJE NA TWOIM TALERZU, TAK SKŁAD KOSMETYKU KTÓRY NAKŁADASZ NA SWOJE CIAŁO, ma wpływ na Twoje zdrowie - napisała Ewa Chodakowska.
 

Co znajdzie się w ofercie kosmetyków Ewy Chodakowskiej?

Obecnie w ofercie marki "beBIO cosmetics" możemy znaleźć żel pod prysznic (w dwóch pojemnościach), balsam do ciała (również w dwóch pojemnościach) oraz naturalny dezodorant. Każdy z produktów dostępny jest w trzech wariantach zapachowych: bambus i trawa cytrynowa, chia i kwiat japońskiej wiśni, granat i jagody goji, pieprz afrykański i migdał, spirulina i chlorella oraz wersja bez zapachowa z siemieniem lnianym. Jednak jak zapowiada Ewa, to dopiero początek, gdyż w planach trenerka ma także produkcję innych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Ceny kosmetyków beBIO Ewy Chodakowskiej:

Żel pod prysznic 200 ml - 15,99 zł

Żel pod prysznic 400 ml - 19,99 zł

Balsam do ciała 200 ml - 19,99 zł

Balsam do ciała 400 mi - 29,99 zł

Deo roll-on - 16,49 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.