Joanna Przetakiewicz pozuje w samych majtkach. W komentarzach burza

Joanna Przetakiewicz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w samych majtkach z mocno wyeksponowanym pośladkami. Niestety nie wszystkim obserwatorom spodobał się taki post, co wywołało burzę w komentarzach.
Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz w zeszłym roku skończyła 51 lat, ale mimo swojego wieku nadal jest bardzo aktywna fizycznie, dzięki czemu pochwalić się może nienaganną sylwetką. Projektantka należy do niezwykle odważnych i przebojowych kobiet, o czym świadczyć może m.in prezent, który zrobiła sobie na swoje 50-te urodziny. Joanna wystąpiła w sesji zdjęciowej i pojawiła się na okładce magazynu dla mężczyzn Playboy,udowadniając tym samym, że dla niej wiek to tylko liczba.

Joanna Przetakiewicz eksponuje pośladki na instagramie w skąpym bikini

Joanna Przetakiewicz postanowiła na swoim Instagramie opublikować post, który zainspiruje kobiety, a także przekona je, że nie muszą wstydzić się swojego ciała. Na profilu projektantki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje topless i dość odważnie eksponuje pośladki w kusych majtkach. Opatrzyła je hasztagami układającymi się w przekaz dla wszystkich kobiet

Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista. 
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: 

Zna pani swoją wartość jako kobieta. Zdjęcie jest przepiękne
Piękna kobieta, piękne ciało
Chciałabym taka pupę a mam 32 lata
Asiu jesteś moją największą motywacją
Piękna kobieta zewnętrznie i wewnętrznie

Nie zabrakło jednak słów krytyki skierowanych w stronę Joanny Przetakiewicz. Część obserwatorów projektantki stwierdziła, że kobiecie nie wypada publikować takich zdjęć w internecie. Momentalnie negatywnym komentarzom postawili się fani twierdząc, że w takich zdjęciach nie ma nic niestosownego, a Joanna nie ma najmniejszych powodów, by wstydzić się choćby kawałka swojego zgrabnego ciała, na które ciężko pracuje każdego dnia - regularne treningi oraz zdrowa dieta wymagają poświęceń. Forma Joanny Przetakiewicz jest naprawdę zaskakująca i aż nie chce się wierzyć, że gwiazda jest już po 50-tce. Projektantka nagrała nawet z Ewą Chodakowską jedną płytę z programem treningowym "Beauty Shot".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.