Anna Lewandowska nową prowadzącą w "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska ogłosiła właśnie swój najnowszy projekt. Okazuje się, że trenerka poprowadzi w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" swój własny cykl zatytułowany "Sztuki Walki", o czym poinformowała fanów w swoich social mediach.
Zobacz wideo

"Sztuki Walki" to cykl wywiadów, który Anna Lewandowska zapoczątkowała na swoim portalu Baby by Ann. Do stworzenia tego projektu zainspirowały trenerkę mamy, które każdego dnia walczą z przeciwnościami losu i mimo różnych przeszkód potrafią z powodzeniem oraz pozytywnym nastawieniem łączyć życie zawodowe i rodzinne. 

To, z czym zmagają się niektóre mamy, to, jak walczą każdego dnia dla swoich dzieci, dla ich dobrego jutra, pozostając przy tym mamami uśmiechniętymi, to jest inspiracja i nauka. Dla nas wszystkich. Pełna podziwu dla ich serca i troski postanowiłam poświęcić im cykl wywiadów - napisała Lewandowska w zapowiedzi projektu.

Anna Lewandowska poprowadzi własny cykl wywiadów w Dzień Dobry TVN

Cykl poruszających wywiadów Anny Lewandowskiej tak przypadł do gustu czytelnikom, że trenerka dostała szanse przeniesienia go na ekrany telewizorów i już od 26 marca poprowadzi go na antenie TVN. Już kilka dni temu Ania zapowiadała duży projekt w Polsce, jednak dopiero teraz mogła swoją radością podzielić się z fanami w social mediach:

Już mogę podzielić się z Wami moim NAJNOWSZYM PROJEKTEM!Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań! Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzie opowiadał historię niesamowitych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami, ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Właśnie z tej okazji, dzień przed rozpoczęciem w telewizji cyklu "Sztuki Walki", Anna Lewandowska pojawiła w programie śniadaniowym, by zapowiedzieć swój projekt i przybliżyć widzom jego ideę:

Tym, co łączy, wszystkie Sztuki walki jest uśmiech i pozytywna energia, które są ogromnym wsparciem i inspiracją dla innych kobiet, innych mam. Dużo się teraz mówi o tym, że kobiety powinny się wspierać. Myślę, że to słowo "powinny" jest kluczowe, bo nie zawsze tak jest. Chciałam w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają i potrafią to robić, a także że są silniejsze razem - powiedziała na antenie trenerka.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.