Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z treningu. Jest coraz szczuplejsza?

Większość osób już dawno odpuściła postanowienia noworoczne, jednak Kasia Cichopek nie zalicza się do tej grupy. Aktorka konsekwentnie realizuje postawione sobie cele, a zdjęciem z ostatniego treningu podzieliła się z fanami na Instagramie. Widać już wypracowane efekty?
Zobacz wideo

Na początku kariery aktorskiej, Katarzyna Cichopek znana była jako kobieta o raczej krągłych kształtach. Wszystko zaczęło się zmieniać w 2005 roku, kiedy wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami" - wówczas aktorka schudła kilka kilogramów. Od tego czasu jej przygoda z aktywnością fizyczną rozpoczęła się na dobre
Obecnie Kasia Cichopek jest mamą dwójki pociech i doskonale łączy codzienne obowiązki z dbaniem o swoje ciało oraz formę - po ciążach aktorki, patrząc na jej figurę, nie ma nawet śladu.

Kasia Cichopek realizuje postanowienia noworoczne i intensywnie trenuje

Na początku 2019 roku, Kasia postanowiła sobie jeszcze bardziej zadbać o swoje ciało i od nowego roku regularnie ćwiczyć oraz zdrowo się odżywiać. Trzeba przyznać, że aktorka jest naprawdę zmotywowana, gdyż nadal nie odpuszcza. Na swoim Instagramie często dzieli się z obserwatorami relacjami z sali treningowej. Ostatnio opublikowała zdjęcie zrobione w trakcie ćwiczeń, na którym wykonuje popularne ćwiczenie zwane deską lub plankiem.

Ja tak zaczęłam sobotę, a Wy co porabiacie? - napisała Kasia Cichopek.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwujących aktorkę fanów: 

Chciałabym wyglądać tak robiąc plank
Ulala, nic dodać nic ująć po prostu sexi bomba
Zachęciłaś mnie do ćwiczeń
Ćwicz Kasia ćwicz, trzymaj formę

Na przestrzeni lat, Katarzyna Cichopek, oprócz bycia aktorką stała się również influencerką. Jej profil na Instagramie stał się bowiem bardzo popularny - obecnie Kasię obserwuje już ponad 282 tysięcy fanów. W mediach społecznościowych, aktorka dzieli się nie tyko fotografiami z treningu, ale także ze swojego życia prywatnego, czy dzieli się sprawdzonymi produktami lub dietetycznymi trickami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.