Małgorzata Socha trenuje nawet na wakacjach. To sprawka Anny Lewandowskiej?

Małgorzata Socha jest jedną z tych gwiazd, która regularnie korzysta z motywacji Anny Lewandowskiej. Jakiś czas temu udała się na 'healthy weekend do Zakopanego', a teraz opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym trenuje. Czyżby to zasługa skutecznej motywacji trenerki?
Zobacz wideo

Małgorzata Socha uznawana jest z jedną z piękniejszych polskich aktorek. Zachwyca nie tylko swoim poczuciem humoru czy stylem, ale także niezwykle zgrabną sylwetką mimo trzech ciąży. Od kilku lat Małgosia przywiązuje sporą uwagę do zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej - dzięki czemu przeszła sporą metamorfozę i wygląda fantastycznie.

Małgorzata Socha trenuje nawet na wakacjach

Ostatnio, Małgosia Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z treningu w Barcelonie. Okazuje się, że aktorka nie odpuszcza ćwiczeń nawet na wakacjach. Na zdjęciu widać, że Małgosia schudła jeszcze bardziej. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wróciła już do formy sprzed ciąży.

W takich okolicznościach naprawdę chce się biegać!!! Albo chociaż mniej się nie chce - napisała aktorka pod fotografią.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów:

Nie lubię biegać, nigdy nie lubiłam, ale jak patrzę na Ciebie to zastanawiam się czy może jednak...
Pięknie Pani wygląda! świetna figura
Masz to "coś" fit trenerki mogą się schować.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pytań, ile razy w tygodniu Małgosia biega. Aktorka odpowiedziała na zadawane pytania i okazuje się, że stara się wykonywać trening biegowy 2 razy w tygodniu.

Małgorzata Socha na obozie Lewandowskiej

8 lutego, Małgorzata Socha wybrała się na obóz Ani Lewandowskiej, by złapać trochę motywacji, a swoimi wrażeniami dzieliła się na instagramowym profilu. Po jej relacji z obozu, można było wnioskować, że był to naprawdę intensywny weekend.

Jak zmotywować do porannego biegania w śniegu??? @annalewandowskahpba to wie! Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki! Walczę dalej - napisała po jednym z porannych rozruchów.
Ile to się trzeba naskakać, żeby spalić choćby czekoladę. Nigdy więcej batonika!!! Obiecuję. - napisała po obozie Małgosia.

Czyżby motywacja złapana od Anny Lewandowskiej na obozie cały czas towarzyszyła Małgosi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.