Khloe Kardashian w ogniu krytyki: "Twoja sylwetka to nie zasługa środków przeczyszczających"

Khloe Kardashian przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w swojej rodzinie. Aktorka Jameela Jamil zarzuca celebrytce kłamstwo. - "Jesteś na tyle nieodpowiedzialna, że nie przyznasz się, że masz osobistego trenera i prawdopodobnie też szefa kuchni" - napisała.
Zobacz wideo

Khloe Kardahsian w ostatnim czasie nie ma łatwo. Po tym, jak w sieci pojawiła się informacja, że jej partner Tristan Thompson zdradził ją z przyjaciółką Kylie Jenner - Jordyn Woods - Khloe postanowiła zadbać o przyszłość finansową swoją i swojej córki

Oczywiście Kardashiance nie brakuje pieniędzy, w końcu zarabia na swojej marce ubrań, ale również produkcji "Z kamerą u Kardashianów". Nie wiadomo, dlaczego więc gwiazda reality show postanowiła przy pozować z koktajlem odchudzającym i w dodatku mówić o tym, że to dzięki niemu wygląda tak, jak wygląda. Aktorka Jameela Jamil pod jednym ze zdjęć wyraziła swoje oburzenie. 

Khloe Kardashian w ogniu krytyki 

- Jesteś na tyle nieodpowiedzialna, że nie przyznasz się, że a) masz osobistego trenera, prawdopodobnie też szefa kuchni i chirurga, dzięki któremu osiągnęłaś taką sylwetkę. To nie zasługa tego produktu przeczyszczającego… b) lepiej powiedz, jakie są skutki uboczne tego produktu, który nie został zatwierdzony przez Agencję Żywności i Leków, powiedz, że większość lekarzy twierdzi, iż nie jest to zdrowe – wyliczała Jameela Jamil. 

 

Khloe Kardashian w żaden sposób nie odniosła się do jej wypowiedzi. Jameela postanowiła pójść o krok dalej i napisała, że ten przemysł kiedyś ją prześladował (kiedy była grubsza), dopóki nie zaczęła pracować nad swoim wyglądem. 

To niewiarygodne. Przecież ten przemysł cię prześladował, dopóki nie zaczęłaś pracować nad swoim wyglądem. To wina mediów, ale proszę cię, nie wracaj do tego świata i nie krzywdź innych dziewczyn w ten sam sposób, w jaki ty zostałaś skrzywdzona.

- dodała aktorka. 

Oczywiście Khloe na przełomie lat przeszła naprawdę ogromną  metamorfozę. Z pewnością jest to zasługa treningów, diety i prawdopodobnie również ingerencji chirurga plastycznego. Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że Kardashianka schudła dzięki odchudzającym koktajlom, raczej jest to chwyt marketingowy. 

W jednej kwestii zgodzimy się z aktorką. Znacznie lepiej Khloe wypadłaby pr'owo, gdyby przyznała się do tego, że ćwiczy pod okiem trenera, ktoś jej gotuje i że korzysta zabiegów medycy estetycznej, a takie koktajle są tylko dodatkiem do jej stylu życia, a nie sposobem na szczupłe ciało. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA