Anna Lewandowska chce nagrać trening z Klarą? "Nie ukrywam, że o tym myślę"

Anna Lewandowska na swoim Instagramie pokazała jak Klara bierze z niej przykład i się roluje. Pod postem pojawiło się sporo spekulacji na temat treningu dla mamy i córki. Lewandowska nie ukrywa, że o tym myśli.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet w Polsce. Okazuje się, że również jej mała córeczka Klara chce być jak mama. Trenerka najpierw na InstaStory pokazała, jak roluje się z córką, a później opublikowała również zdjęcie i krótki filmik na swojej tablicy na Instagramie. Fani nie mogli wyjść zachwytu. Wielu pisało, że mając takie geny po rodzicach, Klara na pewno będzie sportowcem. 

 

Wśród komentarzy pojawiły się również pytania o wspólny trening Anny Lewandowskiej z małą Klarą.

Czy Anna Lewandowska nagra trening z Klarą? 

To pytanie pewnie niektórych dziwi, a innych wcale. Klara w tym roku skończy dwa lata. Choć już jest naprawdę dużą dziewczynką (i świetnie tańczy) to nadal jest malutkim dzieckiem. Pomysł na wspólną płytę może być strzałem w dziesiątkę, ale nie wiadomo czy to wydarzy się wkrótce, czy może dopiero za kilka lat. 

Pod zdjęciem, na którym Ania roluje się z córką, jedna z fanek napisała: -"Jeszcze trochę i ruszy nowy program trenuj z mamą i córką". Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz. 

Nie ukrywam, że o tym myślę!

- napisała w komentarzu. 

Anna Lewandowska ma świetne podstawy do tego, by taki trening nagrać, czy to na płytę DVD, czy może do swojej aplikacji Diet&Training by Ann. Podejrzewamy jednak, że choć Klara uwielbia naśladować mamę i z nią ćwiczyć to nagranie takiego materiału treningowego mogłoby, by być już dla niej po prostu nudzące. 

Z drugiej strony Ania mogłaby nagrać po prostu kilka ćwiczeń, na których pokazuje ćwiczenia, które można wykonać wspólnie z dzieckiem lub ćwiczenia, w których dziecko będzie dodatkowym obciążeniem, takim słodkim ciężarkiem, z którym na pewno przyjemnie się będzie ćwiczyć. 

Klara naśladuje mamę 

To już nie pierwszy raz, kiedy dziewczynka naśladuje Anię. Kiedy Klara była małym dzieckiem, Lewandowska wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, na którym widać było, jak wykonuje podpór przodem, a jej córka chce zrobić dokładnie to samo. Urocze ujęcie stało się hitem internetu w tamtym czasie. 

Nie da się ukryć, że z Klary rośnie prawdziwa sportsmenka. Myślicie, że pójdzie w ślady swoich rodziców?

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z córką. Fani: "Następczyni mamy"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.