Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z córką. Fani: "Następczyni mamy"

Anna Lewandowska często dzieli się z fanami momentami, które spędza na zabawie ze swoją córką. Ostatnio podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem oraz filmikiem ze wspólnego treningu. Czyżby mała Klara chciała iść w ślady mamy?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska spełnia się na wielu płaszczyznach - jako trenerka, bizneswoman, prezes Olimpiad Specjalnych Polska, ale przede wszystkim jako mama. Żona Roberta Lewandowskiego nieustannie powtarza, że córeczka Klara jest największym szczęściem, jakie ich spotkało. Wygląda na to, że Klara jest w swoich rodziców zapatrzona równie mocno, jak oni w nią. Już po raz kolejny, Ania pokazała na swoim Instagramie, jak córeczka naśladuje ją podczas treningu.

Anna Lewandowska trenuje z córką Klarą

Trenerka udostępniła na swoim profilu zdjęcie oraz filmik, które pokazuje, jak Klara naśladuje ją przed treningiem. Na filmiku widać córeczkę Lewandowskich, która pod nogami ma mały roller i usiłuje naśladować ruchy mamy. 

No świetnie się rolujesz, super! Aktywacja mięśni, jak mama - tak! - mówi na filmiku Ania.

Pod zdjęciem trenerka napisała także:

Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów!Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu!A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach!Ah no i rollery to wielofunkcyjne narzędzie, które redukuje cellulit, którego tak bardzo nie lubimyyyy ;p
 

Fani momentalnie zareagowali na post opublikowany przez Anię Lewandowską. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Super! Następczyni mamy
Wow ,jak ćwiczy słodzinka! 
Coś mi się wydaje, że rośnie nam nowa sportsmenka
Klarcia ma super autorytet! W rodzinie siła

Jedna z wypowiedzi szczególnie zwraca uwagę. Postanowiła odpowiedzieć na nią nawet sama Ania. Jedna z fanek, żartobliwie napisała, że może niedługo pojawi się nowy program o treningu mamy z córką. Jak się okazuje, Ani przeszło już przez myśl coś takiego:

Jeszcze trochę i ruszy nowy program trenuj z mamą i córką - napisała jedna z obserwatorek.
Nie ukrywam... że o tym myślę - odpowiedziała jej Anna Lewandowska.

Myślicie, że już wkrótce trenerka zaskoczy nas nowym programem treningowym, który nagra wspólnie z małą Klarą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.