Mariola Bojarska-Ferenc o swoim treningu: "To absolutny hit na świecie"

Mariola Bojarska-Ferenc to niekwestionowana prekursorka fitnessu w Polsce. Mimo młodszej konkurencji, od wielu lat propaguje zdrowy styl życia. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się, że jeden z jej autorskich treningów to absolutny hit.
Zobacz wideo

Mariola Bojarska-Ferenc, nie odstępuje swoich młodszych koleżanek po fachu na krok i jest równie aktywna na swoich social mediach. Trenerka na swoim profilu nie tylko motywuje swoich obserwatorów, ale także dzieli się zdjęciami ze swoich treningów oraz przypomina kultowe autorskie programy z ćwiczeniami.

Mariola Bojarska-Ferenc o swoim programie Barre

Ostatnio, propagatorka zdrowego stylu życia postanowiła pochwalić się jednym ze swoich czołowych programów treningowych. Na Instagramie napisała fanom, że jest to absolutny hit na świecie:

Barre - to absolutny hit na świecie w fitnessie. Barre sposób na idealną sylwetkę (...). To połączenie pilatesu, jogi i baletu klasycznego. Czy ćwiczyłaś już barre?
 

Mariola Bojarska-Ferenc chwali się formą w wieku 58-lat

Nie da się ukryć, że trenerka mimo swojego wieku wygląda naprawdę dobrze. Mariola Bojarska-Ferenc uwielbia pokazywać w social mediach, jak bardzo jest wysportowana pomimo swojego wieku. Często publikuje na profilu zdjęcia w pozach gimnastycznych, które wymagają nie tylko sprawności, ale także elastyczności. Taka kondycja 58-letniej trenerki jest naprawdę godna podziwu. Nie jest tajemnicą, że z wiekiem ciało nie jest już tak sprawne i elastyczne, jak przed dwudziestką lub nawet trzydziestką.

Co prawda światem fitness rządzą obecnie Ewa Chodakowska oraz Anna Lewandowska, jednak należy pamiętać, że to właśnie z Mariolą Bojarską-Ferenc ćwiczyły nasze babcie oraz mamy. Mimo wszystko, Mariola również ma swoją rzeszę fanek, które nie tylko z nią ćwiczą, słuchają jej rad, ale także czerpią inspirację z trenerki. Pod każdym postem na Instagramie Marioli możemy znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Jestem młoda, ale tylko pozazdrościć! Motywacja!
OMG jestem dekadę młodsza ale w połowie nawet tego nie zrobię. Szacun Pani Mariolu
Życzę sobie takiej formy w takim wieku a tobie Mariola życzę kolejnych 58 lat takiej właśnie formy! Jestem pod wrażeniem!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.