Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Anna Lewandowska wróciła właśnie z Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi, na których jako prezes kibicowała polskiej drużynie. Po wielu emocjach postanowiła wrócić pamięcią do czasu sprzed 2 lat i na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.
Zobacz wideo

Dokładnie 2 lata temu, Anna Lewandowska oczekiwała przyjścia na świat swojej córeczki Klary. Ani Anna, ani Robert Lewandowski nie kryją, że moment, w którym na świat przyszła Klara, odmienił ich życie. Trenerka już nie raz podkreślała w wywiadach oraz na swoim Instagramie, że córeczka to ich największy skarb, który sprawia, że są szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym trenerka pozuje z ciążowym brzuszkiem. Tą fotografią postanowiła powspominać czas, w który oczekiwała na narodziny córeczki.

Prawie 2 lata temu....nie do wiary jak ten czas szybko minął - napisała pod zdjęciem Ania.

Pod postem odniosła się także do pytań, które kierują do niej fanki. Chodzi o trening w ciąży. Obserwatorki Lewandowskiej dopytują, kiedy w aplikacji pojawią się treningi dla kobiet w ciąży.

Kochane Mamy, pytacie mnie o treningi dla kobiet w ciąży w aplikacji. Będą ! Póki co, wciąż dostępny jest mój program treningowy na płycie Healthy Mom by Ann - napisała trenerka.

Nasz test treningu Healthy Mom by Ann znajdziecie TUTAJ.

 

Szybki powrót do formy po ciąży Ani Lewandowskiej

Nic dziwnego, że fanki dopytują trenerkę o zestawy ćwiczeń dla kobiet w ciąży oraz te, które pomagają wrócić do formy po porodzie. Sama Anna Lewandowska nie tylko była w dobrej formie w trakcie ciąży, ale również ekspresowo odzyskała swoją sylwetkę po urodzeniu Klary. 

Anna Lewandowska do aktywności fizycznej wróciła niezwykle szybko, bo już miesiąc po porodzie - wszystko ze względu na jej wysportowane ciało. Początkowo jednak trening Ani składał się wyłącznie z marszu oraz podstawowych ćwiczeń statycznych i wzmacniania mięśni dna miednicy. Jednak z każdym kolejnym treningiem mogła pozwalać sobie na coraz więcej, powoli włączając intensywniejsze ćwiczenia oraz te z użyciem obciążenia. Kiedy dwa miesiące po urodzeniu córeczki trenerka pokazała, jak prezentuje się jej brzuch, fani stwierdzili, że Anna Lewandowska wróciła już do formy. Niektórzy twierdzą nawet, że teraz żona Roberta Lewandowskiego może pochwalić się jeszcze zgrabniejszym i wyrzeźbionym ciałem niż przed urodzeniem Klary.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.