Ewa Chodakowska obcięła włosy. Sara Boruc: "Jesteś stworzona do takiej fryzury"

Ewa Chodakowska postanowiła na wiosnę nieco odmienić swój wizerunek. Trenerka przebywa obecnie w Grecji i to właśnie tam udała się do fryzjera, by przejść metamorfozę. Co zmieniła w swoich włosach? Długość, którą drastycznie skróciła!
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska postanowiła nieco odetchnąć i wraz z mężem poleciała na kilka dni do Grecji, gdzie jakiś czas temu kupili swój wymarzony apartament. Kilka ostatnich tygodni było dla trenerki bardzo intensywnym czasem. Ewa Chodakowska pracowała nad dwoma największymi projektami tego roku. Pierwszy z nich to ambasadorska kolekcja biżuterii dla marki W.KRUK, natomiast drugi swoją premierę będzie miał już 1 kwietnia. Nic dziwnego, że trenerka postanowiła naładować nieco baterie w słonecznej Grecji.

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Podczas pobytu w Grecji, trenerka postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie na wiosnę. Padło na zmianę fryzury. Trenerka wybrała się do znanego w Grecji stylisty fryzur, który zupełnie odmienił jej wizerunek. Zdjęciem z krótkiej fryzurze Ewa pochwaliła się na swoim Instagramie.

Ostre cięcie na wiosnę  #newchapter - napisała Ewa Chodakowska.

Niektórzy porównują trenerkę do Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów:

Myślałam, że to Małgosia Rozenek
Przepięknie wyglądasz w tej długości włosów
Pięknie!!!! Aż nie poznałam
10 lat młodziej!
Będą zmiany, bo jeśli Kobieta ścina tak znacznie włoski to coś jest na rzeczy! pięknie wyglądasz

W komentarzach Ewa napisała, że rozstała się ze wszystkim, co połamane, spalone i kruche. Post skomentowała nawet Sara Boruc:

Ale czad!!! Wg mnie jesteś stworzona do takiej fryzury - konkret! - napisała Sara.
Myślałam, że już bardziej nie można się czuć sobą... a tu proszę - odpowiedziała jej trenerka.

W komentarzach, Ewa Chodakowska tylko potwierdziła swoje plany na 2019 rok pisząc, że będzie on rokiem zmian. Co planuje? Ewa zdecydowała, że po 8 latach życia na najwyższych obrotach przyszedł czas zwolnić i od maja trenerka "wciska hamulec". Myślicie, że planuje coś jeszcze?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.