Diane Kruger pochwaliła się sylwetką po ciąży. Jak wygląda 42-letnia aktorka?

Diane Kruger oraz jej partner (reżyser) Norman Reedus, jesienią 2018 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ostatnio, aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim idealnie płaskim brzuchem. Jaki jest jej sekret tak szybkiego powrotu do formy po ciąży?
Zobacz wideo

Diane Kruger to światowej sławy niemiecka aktorka i modelka znana z m.in. z takich filmów, jak Troja czy Bękarty wojny. 

Diane Kruger bardzo chroni swoje życie prywatne. Nie pokazuje zbyt wiele na swoim Instagramie, jest również dość oszczędna w słowach, kiedy dziennikarze zadają jej pytania o życie prywatne. Tak samo było z ciążą aktorki - ukrywała ją tak długo, jak tylko mogła, w swoich social mediach nie opublikowała żadnego zdjęcia z brzuszkiem, a w ostatnich miesiącach nie pojawiała się na czerwonych dywanach. Dopiero zdjęcia zrobione przez paparazzi potwierdziły, że aktorka naprawdę spodziewa się dziecka. 

Na początku listopada 2018 roku, na świat przyszło pierwsze dziecko Diane Kruger, o czym poinformował magazyn "People". 42-letnia aktorka po zaledwie 4 miesiącach pochwaliła się płaskim brzuchem na Instagramie.

Diane Kruger pochwaliła się sylwetką po ciąży - jak udało jej się wrócić tak szybko do formy?

Ostatnio na Instagramie Diane Kruger pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje w kusym topie oraz spodniach treningowych, pokazując swój idealnie płaski brzuch. Aż trudno uwierzyć, że 42-letnia aktorka, kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Jak sama przyznała, ćwiczy bez pomocy trenera, a do działania zmotywowała ją gwiazda fitness Hannie Bowerthis, której podziękowała również w instagramowym wpisie.

Czy się popisuję? Oczywiście, że tak. Ponieważ ciężko było mi odzyskać mięśnie brzucha. Nie sądziłam, że to możliwe po urodzeniu dziecka. I na pewno nie w moim wieku. Chcę podziękować @ hannahbower2 za dzielenie się przygodą i pomoc w motywacji. Nie mam trenera, ale starałem się odzyskać moje ciało. Przede wszystkim dla siebie... ale także dla mojego ukochanego. Kobiece ciało jest NIESAMOWITE - napisała Diane Kruger pod swoim zdjęciem.

Trzeba przyznać, że aktorka wykonała kawał niezłej roboty. Mając 42 lata, wrócić do formy po ciąży tak szybko i to bez pomocy trenera personalnego - WOW! My jesteśmy pod wrażeniem.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.