Anna Lewandowska zapowiada kolejny projekt. "Czeka mnie intensywny czas w... POLSCE"

Anna Lewandowska ostatnie kilka dni spędziła w Abu Dhabi, gdzie wspierała zawodników Olimpiad Specjalnych, którzy rywalizowali podczas letnich Igrzysk Olimpijskich. Przy okazji jednego z postów na Instagramie, Lewandowska zapowiedziała kolejny projekt.
Zobacz wideo

Tuż przed Igrzyskami Olimpiad Specjalnych udało nam się porozmawiać z Anną Lewandowską i zapytać ją o to, jakie ona ma podejście do Olimpiad Specjalnych, jakim jest prezesem i czego uczą ją ci ludzie. Cały wywiad możecie przeczytać tutaj. Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że wszyscy zawodnicy są wspaniałymi ludźmi, od których możemy się wiele nauczyć. 

Choć pani prezes mówiła, że to nie medale są ważne, a samo uczestnictwo, to zawodnicy pokazali, że chcą więcej. Tym samym w tym momencie mamy już 20 medali! To naprawdę bardzo dużo, a Igrzyska potrwają jeszcze kilka dni. 

- Będę powtarzać jak mantrę...Nasi zawodnicy będący niepełnosprawni intelektualnie są WSPANIALI, zdeterminowani, pełni dobrej energii... Tacy prawdziwi <3 - pisała Lewandowska w swoich social mediach. 

Po czterech bardzo owocnych dniach trenerka i prezes Olimpiad Specjalnych wróciła do domu do swoich codziennych obowiązków. Prawdopodobnie czeka ją teraz gorący okres, bo Ania zapowiada coś nowego. 

Anna Lewandowska rusza z kolejnym projektem 

- Czeka mnie intensywny czas w... Polce. Ruszam z kolejnym projektem - trzymajcie kciuki - napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie. Trenerka nie zdradziła jednak, co to będzie, kiedy ruszy ten projekt i czy będzie on związany ze sportem, zdrowym jedzeniem, czy może dziećmi. Anna Lewandowska na swoim koncie ma już sporo sukcesów związanych z jej projektami i biznesami. Śmiało możemy stwierdzić, że czego się nie dotknie, zamienia w złoty. Czy i tym razem będzie dokładnie tak samo? Podejrzewamy, że tak, jednak na oficjalne informacje o nowym projekcie będziemy musieli, jeszcze chwilę poczekać. Najbardziej zastanawiające jest jednak to, że Lewandowska podkreśliła, że kolejny projekt ma się odbywać tylko w Polsce. Czyżby chodziło o trasę treningową? Poczekamy, zobaczymy.

 

Biznesy Anny Lewandowskiej 

Lewandowska jest bardzo zapracowaną bizneswoman, a do tego przede wszystkim jest ona mamą. Kolejny projekt brzmi ciekawie, ale zanim się dowiemy, co to jest, przypomnijmy wszystkie biznesy Anny Lewandowskiej. Trenerka regularnie organizuje obozy treningowe w Dojo Stara Wieś, gdzie przyciąga tłumy kobiet. Miejsca wyprzedają się w kilkanaście minut. Jej drugim dzieckiem jest Healthy Center by Ann, gdzie mieści się siedziba jej Healthy Teamu, ale również odbywają się zajęcia grupowe i personalne. Marka Foods by Ann jest już bardzo dobrze znana na rynku żywieniowym. Baby by Ann z kolei wciąż bardzo mocno się rozwija. Ponadto Anna Lewandowska otworzyła już dwie kawiarnie Healhty Store, jedną w Warszawie, a drugą w Poznaniu. Ania mocno skupiła się również na rozwijaniu aplikacji Diet&Training by Ann, którą fanki uwielbiają (świadczyć o tym może liczba pobrań).

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska opublikowała listę 10 najlepiej sprzedających się produktów Foods by Ann. Zaskoczeni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.