Marcin Prokop pokazał zdjęcie z młodości. Fani: "Zdecydowanie jak wino"

Marcin Prokop opublikował ostatnio swoje zdjęcie z młodości. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat, dziennikarz przeszedł ogromną metamorfozę. Jego dawny wygląd wywołał skrajne emocje. Dlaczego?
Zobacz wideo

Powodem do opublikowania zdjęcia sprzed lat były urodziny młodszego brata Marcina Prokopa. Właśnie z tej okazji dziennikarz opublikował ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa i publicznie złożył życzenia bratu. Obserwatorzy dziennikarza TVN oczywiście dołączyli się do życzeń, ale mimo wszystko ich uwagę przyciągał ówczesny wygląd Marcina Prokopa. Okazuje się, że dziennikarz w młodości wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie.

Jak wyglądał Marcin Prokop w młodości? 

Zdjęcie Marcina Prokopa z młodszym bratem wywołało ogromne poruszenie wśród fanów dziennikarza na Instagramie. Fotografia z przeszłości, a w szczególności metamorfoza, którą przeszedł Marcin, była żywo komentowana przez jego obserwatorów. Jedni uważali, że dziennikarz w młodości miał nie tylko świetną fryzurę, ale także stylówkę, inni zaś twierdzili, że teraz wygląda o wiele lepiej.

Pan Marcin  zdecydowanie jak wino - napisał jeden z fanów. 
Mnie tam się Marcin podoba taki wiotki i długowłosy :) Z brata pewno też wyrósł fajny ktoś - czytamy na Instagramie dziennikarza.

Według obserwatorów, Marcin Prokop w młodości wyglądał niczym muzyk z lat osiemdziesiątych. Jedni zazdrościli mu bujnej czupryny, inni z kolei pisali, że wygląda raczej jak Mikołaj Kopernik.

Zdecydowana większość stwierdziła jednak, że obecnie dziennikarz wygląda zdecydowanie lepiej, a czas działa na jego korzyść. Niektórzy napisali nawet, że dziennikarz wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek i jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.