Georgina Rodriguez w kostiumie kąpielowym. Partnerka Cristiano Ronaldo pokazuje ciało po urodzeniu dziecka

Modelka nie jest klasycznym chudzielcem, ma piękne, kobiece kształty i doskonałe proporcje. Jej figurę doceniła popularna marka bielizny.
Zobacz wideo

Para jest razem od 2016 roku. Wcześniej piłkarz spotykał się m.in. z modelkami Alice Goodwin, Gemmą Atkinson i Iriną Shayk. Georginę Rodriguez - również modelkę -  poznał, kiedy robił zakupy w jednym z luksusowych butików, gdzie dziewczyna wówczas pracowała. Pod koniec listopada 2017 roku przyszła na świat córka Cristiano i Georginy - Alana Martina. To czwarte dziecko piłkarza. Portugalczyk ma już troje dzieci: syna Cristiano, który urodził się w 2010 roku (tożsamość matki chłopca pozostaje nieznana) i bliźnięta Mateo i Evę, którzy przyszli na świat w 2017 roku (urodziła je surogatka).

Chociaż złośliwi nie dawali związkowi piłkarza i modelki szans, wróżyli mu raczej krótką przyszłość, jak w przypadku wszystkich poprzednich relacji Cristiano, para wciąż jest razem i zdaje się - tworzy szczęśliwą rodzinę. Georgina wspiera piłkarza zarówno na boisku, jak i w życiu prywatnym (trwała u jego boku, gdy został przez dwie kobiety oskarżony o gwałt i gdy toczyła się jego sprawa w sądzie związaną z nieprawidłowościami podatkowymi). Poza tym - jak można wywnioskować ze zdjęć publikowanych przez Georginę na Instagramie, dziewczyna ma świetne relacje z jego dziećmi.  

 

Na zdjęciu opublikowanym przez Georgine na Instagramie, dziewczyna prezentuje się zachwycająco. Nie jest typowym chudzielcem, ma niezwykle kobiece kształty, jest bardzo proporcjonalna i może pochwalić się zadbanym ciałem, co zawdzięcza m.in.: regularnym treningom. Zdjęcie pochodzi z kampanii marki Yamamay - producenta damskiej, męskiej i dziecięcej bielizny oraz kostiumów kąpielowych. Opublikowaną fotkę Georgina opatrzyła komentarzem: "Chciałabym się podzielić się z wami moim nowym projektem realizowanym z firmą Yamamay. Dziękuję za wybranie mnie i ufam, że zostanę częścią tej wspaniałej rodziny." Zapewne chodzi o kampanię promującą nową kolekcję marki, ale na więcej szczegółów musimy poczekać.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.