Maciej Musiał wspierając kobiety, rozpętał burzę w internecie

Maciej Musiał jest obecnie w Polsce jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Swoją popularność postanowił wykorzystać w słusznym celu i wesprzeć kobiety. Jego pomysł niestety nie wszystkim przypadł do gustu, co wywołało burzę i hejt w internecie.
Zobacz wideo

Swoją ogromną popularność, Maciej Musiał zyskał dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Młody aktor jest obecnie bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk polskiego show biznesu. W ostatnich dniach jego osoba wzbudza szczególna zainteresowanie. Wszystko za sprawą jednej koszulki oraz akcji zorganizowanej na rzecz wsparcia kobiet.

8 marca Maciej Musiał opublikował na swoim Instagramie zdjęcie w koszulce z napisem: „Kobiety są mądrzejsze”. Początkowo większość obserwatorów zareagowała bardzo pozytywnie na owy t-shirt, a w komentarzach dopytywali, gdzie mogą dostać taką samą koszulkę.

DOBRA W związku z tym, że kobiety są genialne, ale też w związku z dużą ilością Waszych wiadomości postanowiłem wyprodukować trochę koszulek! Dochód przeznaczę na wsparcie Centrum Praw Kobiet. PANOWIE zróbcie prezent Waszym Paniom i zakładajcie koszulki. PANIE - Wam też będą pasowały. Link do sklepu w BIO, całuje! - napisał pod postem aktor.

Na odpowiedź aktora nie trzeba było długo czekać. Musiał poinformował w relacji na Instagramie, że jest to jego autorski projekt, a w związku z dużym zainteresowaniem otworzył sklep, w którym można taką koszulkę zakupić i jednocześnie wesprzeć kobiety. Aktor oznajmił, że koszulki kosztują 49 zł i są zrobione z bawełny, a inicjatywa jest non-profit więc cały dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Centrum Praw Kobiet. 

Żeby nie było, że coś kręcę. Jest 10 zł zysku z jednej koszulki - wyjaśnił Maciej.

Po tym, jak Maciej Musiał uruchomił swój sklep internetowy, w którym kupić można koszulki z napisem: „Kobiety są mądrzejsze”, poinformował, że dochód ze sprzedaży przeznaczy na wsparcie Centrum Praw Kobiet, a na swoim Instagramie zamieścił link do internetowego sklepu okazało się, że jednak nie wszystkim spodobała się akcja popularnego aktora. Okazało się, że niektóre osoby tyle razy zgłaszały profil sklepu, że Instagram zablokował możliwość przekierowania z profilu na adres internetowy strony.

Oprócz tego pod postem rozpętała się burza pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami inicjatywy, a na Maćka Musiała wylała się fala hejtu.

Wśród mnóstwa różnych komentarzy, znalazłyśmy jeden, pod którym również możemy się podpisać:

Nie mogę już czytać tych komentarzy, ludzie czy nikt nie rozumie o co tu chodzi? To tylko napis na koszulce, trochę luzu i dystansu... Większość tutaj robi z igły widły zamiast komuś pomóc, a jak już tak bardzo was to boli to po prostu przejdźcie obojętnieje.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.