Julia Wieniawa w bikini. Aktorka chwali się pięknym ciałem. Jak widać, treningi jej służą

Aktorka znana m.in. z "Klanu" i "Kobiet mafii" wybrała się na egzotyczne wakacje. Na Instagramie pochwaliła się fanom swoim zdjęciem z rajskiej plaży.
Zobacz wideo

Ostatnie miesiące były dla aktorki bardzo intensywne w pracy (zdjęcia do kolejnego filmu Patryka Vegi "Small World", które miały miejsce w Azji) i życiu prywatnym (Julia rozstała się ze swoim partnerem - Antkiem Królikowskim). Nic więc dziwnego, że kiedy tylko znalazła nieco wolnego czasu, postanowiła wyjechać na urlop, żeby odpocząć i trochę oderwać się od codzienności. Aktorka na cel swoich wakacji wybrała Cape Verde, czyli jedną z Wysp Zielonego Przylądka.

 

Piękne plaże Cape Verde są wprost stworzone do długiego, leniwego wygrzewania się na słońcu, a krystalicznie czyste wody Oceanu Atlantyckiego zachęcają do relaksujących kąpieli i sportów wodnych. Julia doskonale wybrała więc cel swoich wakacji. Aktorka udostępnione zdjęcie opatrzyła komentarzem: "Hello wakacje! Po kilku długich miesiącach maratonu w pracy ostrzegam, że będę leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć!" Fani Julii zgodzili się, że wakacje jej się należą. 

I bardzo dobrze, każdy zasługuje na porządny odpoczynek po ciężkiej pracy.
Przed przeczytaniem opisu, chciałam skrytykowac, ze pewnie znów pojechałaś kręcić coś out of country i pracujesz zamiast wypocząć ??a tu surprise prawdziwe wakacje!
Życzymy udanego wypoczynku! Po długich miesiącach pracy, wypoczynek się należy.
Jak najbardziej zasłużone! Wypoczywaj!

My także życzymy aktorce udanego wypoczynku, a po powrocie z urlopu - także wytrwałości w podczas regularnych treningów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.