Anna Lewandowska w kampanii marki Calzedonia: "Mam postanowienie na wiosnę"

Anna Lewandowska już od kilku sezonów jest polską ambasadorką marki Calzedonia. Trenerka po raz kolejny wystąpiła w sesji zdjęciowej i przy okazji zdradziła swoje postanowienie na wiosnę. Czego ono dotyczy?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska po raz kolejny wystąpiła w kampanii dla marki Calzedonia. Trenerka promuje swoim nazwiskiem nową kolekcję marki, pozując w różnych modelach rajstop, które w nadchodzącym sezonie mają być absolutnym must have. 

Anna Lewandowska i jej wiosenne postanowienie

Przy okazji promocji nowej kampanii trenerka zdradziła swoje wiosenne postanowienie. Na swoim Instagramie opublikowała fotografię z najnowszej kampanii, pod którą napisała:

Z każdym dniem robi się coraz cieplej! Czuć wiosnę! Zrzucajmy dresy, wskakujmy w „kiecki” i czujmy się kobieco! Mam postanowienie... Na wiosnę mniej w sportowym wydaniu, więcej w kobiecym.
 

Trenerka regularnie pojawia się na pokazach marki we Włoszech. Przy okazji jednego z takich pokazów, Anna Lewandowska miała okazję poznać osobiście międzynarodową ambasadorkę marki Calzedonia - Julię Roberts, amerykańską aktorkę nagrodzoną Oscarem.

Na co dzień widzimy Anię raczej w bardziej sportowym wydaniu - nic dziwnego, gdyż jej życie zawodowe, a także to prywatne kręci się wokół sportu. Są jednak momenty, w których żona Roberta Lewandowskiego zaskakuje nas swoimi kobiecymi stylizacjami. Na swoim Instagramie publikuje nie tylko posty związane z treningiem oraz zdrowym stylem życia, ale także swoje stylizacje - widać, że jak każda kobieta, Ania również lubi poeksperymentować ze stylem.

Jedne z najzgrabniejszych nóg w Polsce należą do Anny Lewandowskiej

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest posiadaczką jednych z najzgrabniejszych nóg w polskim show biznesie. Nic jednak dziwnego - trenerka nieustannie jest aktywna fizycznie, zdrowo się odżywia, a sport jest obecny w jej życiu od najmłodszych lat.

Patrząc na nogi Anny Lewandowskiej, aż chce się biec na trening!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.