Kylie Jenner na Instagramie. "Jestem dumna z mojego małego brzuszka"

Nieco ponad rok temu Kylie Jenner została po raz pierwszy mamą. Wiadomość o narodzinach córki dla wielu była nie lada zaskoczeniem, bo gwieździe przez 9 miesięcy udało się ukrywać ciążę. Teraz Kylie Jenner chwali się swoim "małym brzuszkiem".
Zobacz wideo

Rodzina Kardashian-Jenner jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych na świecie. Przez to również nie ma życia prywatnego. Paparazzi śledzą ich na każdym kroku, a nawet najmniejsza wpadka od razu wyłapana jest przez media na całym świecie. Tym bardziej dziwić może fakt, że przez dziewięć miesięcy nikt nie opublikował żadnego zdjęcia Kylie Jenner w ciąży. Gwiazda sama postanowiła ogłosić to światu, wrzucając na Instagram uroczy filmik ze swoim partnerem Travisem Scottem

Jenner bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Już miesiąc po narodzinach swojej córki Stormi, Kylie pochwaliła się niemalże idealną figurą. Jak wygląda teraz? Na jej profilu właśnie pojawiło się zdjęcie z podpisem: - Jestem dumna z mojego małego brzuszka. Nie chodzi tu oczywiście o brzuszek ciążowy, a o płaski i umięśniony brzuch Kylie Jenner. Do tej pory Jennerka nie miała aż tak znakomitej formy. 

Kylie Jenner pokazała płaski brzuchKylie Jenner pokazała płaski brzuch www.instagram.com/kyliejenner/

Dieta i trening Kylie Jenner po porodzie 

Kylie Jenner po tym jak urodziła dziecko postanowiła szybko wrócić do formy, dlatego nieco zmieniła swoją dotychczasową dietę. Gwiazda postanowiła jeść jak najmniej przetworzoną żywność. Zrezygnowała ze smażonych potraw i węglowodanów. Zamieniła je na dużą ilość warzyw i organicznego kurczaka i ryby. Kylie Jenner ma również nietolerancję na laktozę, dlatego nie może spożywać produktów z mlekiem w roli głównej, takich jak sery czy jogurty. Jakiś czas temu gwiazda w ogóle tego nie przestrzegała, bo uważała, że jest młoda i jej to wcale nie szkodzi, jednak od dłuższego czasu robi to dla swojego zdrowia i rzeczywiście nie spożywa produktów mlecznych. 

W odróżnieniu od Kourtney Kardashian, czy Khloe Kardashian Kylie Jenner raczej nie była wielką fanką ćwiczeń. Według E! to wszystko zmieniło się po tym, jak Jenner urodziła Stormi. Od tego momentu gwiazda stara się regularnie ćwiczyć. Jaki jest jej ulubiony trening? HIIT, czyli trening o bardzo wysokiej intensywności, gdzie nie ma nudy bo ćwiczenia szybko się zmieniają. Ponadto portal "Life & Style" twierdzi, że do ulubionych ćwiczeń Kylie Jenner zaliczają się przysiady i pompki

Nie da się ukryć, że Kylie Jenner wygląda teraz naprawdę dobrze. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.