Jennifer Lopez podzieliła się z fanami zdjęciami z zaręczyn

9 marca Jennifer Lopez oraz jej partner Alex Rodriguez zaręczyli się. Uwaga fanów skupiła się nie tylko na pierścionku zaręczynowym, ale również na jej zdjęciu w bikini. Teraz gwiazda opublikowała zdjęcia z momentu zaręczyn. Było prosto i bardzo romantycznie.
Zobacz wideo

Tuż przed zaręczynami, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez udali się na krótki wypoczynek, by zrelaksować się na plaży i pobyć trochę ze sobą. Prawdopodobnie wyjazd został zorganizowany właśnie ze względu na zaręczyny. Tuż przed tym ważnym wydarzeniem, JLo poruszyła internet zdjęciem w bikini. 

Jennifer Lopez zachwyca figurą w bikini

Od wielu lat media na całym świecie zachwycają się szczupłą i wyrzeźbioną sylwetką Jennifer Lopez. Aż trudno uwierzyć, że mając prawie 50 lat, wygląda tak zjawiskowo. Nie da się ukryć, że oprócz dobrych genów, które odziedziczyła, to przede wszystkim zdrowa dieta i regularne treningi wpływają na jej wygląd. Jej partner Alex Rodriguez w swoich social mediach często publikuje filmiki z ich wspólnych treningów. Widać na nich gołym okiem, jak ciężko JLo trenuje - nic dziwnego, że osiąga takie efekty!

Jennifer Lopez powiedziała TAK! 

9 marca 2019 roku Alex Rodriguez (były baseballista amerykański) poprosił JLo o rękę. Gwiazda bez zastanowienia przyjęła oświadczyny. Swoim szczęściem podzielili się na Instagramie. Na początku opublikowali jedynie zdjęcie dłoni JLo z pierścionkiem - ona podpisała serduszkami, a on dumnie napisał: "she said yes". Kilka dni po zaręczynach, Jennifer postanowiła uchylić jeszcze większego rąbka tajemnicy i opublikowała zdjęcia z momentu zaręczyn. Okazuje się, że zaręczyny były proste, ale niezwykle romantyczne - Alex oświadczył się piosenkarce na plaży podczas zachodu słońca. Po reakcji JLo można wywnioskować, że niczego się nie spodziewała.

 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - prawdziwa power couple

JLo oraz jej partner tworzą parę, którą można naśladować. Wspierają się nie tylko w życiu, ale również na treningu. Uwielbiają wspólne ćwiczenia i chętnie motywują swoich obserwatorów do aktywności. Często publikują filmiki oraz zdjęcia siłowni, by pokazać, że ich świetna forma nie spadła z nieba, tylko jak każdy muszą na nią ciężko pracować. Razem tworzą również różne wyzwania dla swoich fanów. Jednym z takich wyzwań był 10-cio dniowy detoks od cukru, do którego przyłączyły się tysiące osób.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.