Anna Lewandowska robi taką samą cieszynkę jak jej mąż. Robert wyjaśnia jej znaczenie

Anna Lewandowska na Instagramie zestawiła ze sobą dwa zdjęcia, na których Robert i ona wykonują ten sam gest. Słynna cieszynka Lewandowskiego właśnie została wyjaśniona i wiemy co oznacza.
Zobacz wideo

Każdy piłkarz wymyśla sobie tzw. cieszynkę, którą wykonuje po strzeleniu bramki. Niektóre są naprawdę imponujące. Sportowcy robią salta, czy tańczą. Do jednej z najpopularniejszych ostatnio zalicza się również ruch strzelania z pistoletów Krzysztofa Piątka, ale od dawna fani zastanawiają się co oznacza cieszynka Lewandowskiego. O krzyżujące się ręce na klatce piersiowej pytało już wielu dziennikarzy, ale do tej pory 30-letni napastnik Bayernu Monachium nie chciał tego wyjaśniać. - "Jakieś tam znaczenie jest, na pewno nie takie, o którym mogę powiedzieć. To był trochę spontan, który z pewnej sytuacji kiedyś wyniknął, ale teraz jeszcze nie jestem w stanie o tym powiedzieć" - mówił dwa lata temu w rozmowie z dziennikarzem "TVP Sport".

Jakiś czas temu w rozmowie z "Welt am Sonntag" postanowił jednak wyjaśnić co oznaczają krzyżujące się ręce na klatce piersiowej. 

W pewnym momencie tak się cieszyłem, to było intuicyjne, moja żona powiedziała mi wtedy, że wygląda to tak, jakbym robił chromosom X. Potem zaszła w ciążę i pomyśleliśmy, że to pasuje, więc nadal świętowałem bramki w ten sposób

- przyznał polski napastnik.

Od tego momentu Lewandowski za każdym razem, kiedy strzeli bramkę wykonuje ten sam gest. Okazuje się, że również jego żona Anna Lewandowska w swoich aktywnościach zawodowych wykonuje ruch krzyżujących się rąk na klatce piersiowej. Niedawno Lewandowska w swoich social mediach pokazała zdjęcie, na którym widać, jak małżeństwo dokładnie w ten sam sposób gestykuluje. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają taką samą cieszynkęAnna Lewandowska i Robert Lewandowski mają taką samą cieszynkę www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy para chce nam coś powiedzieć? Prawdopodobnie nie, bo Lewandowski wykonuje ten gest od dobrych dwóch lat, więc raczej nie ma to związku z kolejną ciążą jego żony. Tak samo jak w przypadku pierwszego dziecka tak pewnie i drugiego, kiedy Anna Lewandowska będzie w ciąży wszyscy dowiemy się o tym w swoim czasie. Przypomnijmy, że Lewandowski ogłosił światu radosną nowinę w 2016 roku po strzeleniu bramki w meczu Bayern Monachium - Atletico Madryt. Piłkarz wymownym gestem wsadzenia piłki pod koszulkę i kciuka do buzi dał znak, że zostanie ojcem. Ta tradycja praktykowana jest przez wszystkich piłkarzy. 

ZOBACZ TEŻ: Czy Klara Lewandowska wkrótce doczeka się rodzeństwa?

ZOBACZ TEŻ: Czy Robert Lewandowski pokaże kiedyś twarz Klary? Piłkarz odpowiada

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.