Mariola Bojarska-Ferenc: "Mam 58 lat a ciągle jestem w formie"

Mariola Bojarska-Ferenc jest nie tylko prekursorką fitnessu w Polsce, ale również od wielu lat propaguje zdrowy styl życia. Mimo swojego wieku jest nieustannie aktywna, a sprawności może pozazdrościć jej niejedna młodsza kobieta. Jak ona to robi?
Zobacz wideo

Mariola Bojarska-Ferenc jest bardzo aktywna na swoich social mediach. Trenerka nie tylko motywuje swoich fanów, ale także udowadnia wszystkim, że wiek to tylko liczba. Choć ma 58 lat, to nadal może pochwalić się szczupłą i niesamowicie wysportowaną sylwetką. 

Mariola Bojarska-Ferenc chwali się rozciągniętym ciałem

Na profilu Marioli pojawiło się zdjęcie, na którym trenerka wykonuje ćwiczenie wymagające sporej elastyczności ciała. Pod zdjęciem zapytała fanów, kto potrafi je wykonać:

Kto zrobi to ćwiczenie? Mam 58 lat a ciągle jestem w formie to zasługa codziennej pracy nad sobą - napisała Mariola.
 

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarz od fanów, którzy nie mogą wyjść z podziwu nad sylwetką oraz poziomem wysportowania trenerki:

Jestem młoda, ale tylko pozazdrościć! Motywacja!
OMG jestem dekadę młodsza ale w polowie nawet tego nie zrobię. Szacun Pani Mariolu
Życzę sobie takiej formy w takim wieku a tobie Mariola życzę kolejnych 58 lat takiej właśnie formy! Jestem pod wrażeniem
Tylko pogratulować tak wspaniałej formy!

Nie da się ukryć, że trenerka mimo swojego wieku wygląda naprawdę dobrze. Przeglądając inne zdjęcia na Instagramie, znaleźć można również inne, które tylko potwierdzają to, jak bardzo Mariola Bojarska-Ferenc jest rozciągnięta. Taka kondycja naprawdę jest godna podziwu, gdyż jak wiadomo z wiekiem ciało nie jest już naturalnie tak sprawne i elastyczne, jak wtedy, kiedy jest się przed dwudziestką lub nawet trzydziestką. Mimo, że teraz fit światem w Polsce rządzi Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska, to Mariola Bojarska-Ferenc wielokrotnie podkreślała, że to właśnie ona wprowadziła do naszego kraju wiele metod treningowych oraz jako pierwsza ćwiczyła w telewizji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.