Mateusz Maga z Top Model ponownie zaskoczył muskulaturą. "Chyba jest u mnie postęp"

Mateusz Maga swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie "Top Model". Swoją urodą i stylem bycia wzbudził wiele kontrowersji. Na przestrzeni lat model przeszedł ogromną metamorfozę i teraz pochwalić się może imponującą muskulaturą.
Zobacz wideo

Mateusz Maga był uczestnikiem programu "Top Model" w 2016 roku. Jego osoba już od castingu wzbudziła w sporo kontrowersji. Jedni uwielbiali go od samego początku, a inni raczej nie żywili do niego zbyt dużej sympatii. Mimo tak skrajnych uczuć, które budził, udało mu się zajść naprawdę daleko. Wszystko ze względu na dobre warunki fizyczne i urodę, która w świecie mody high fashion oraz na wybiegu bardzo dobrze się sprzedaje. Mimo upływu lat, Mateusz nadal chodzi w pokazach, bierze udział w kampaniach reklamowych i spełnia się jako model.

Mateusz Maga przeszedł metamorfozę i wyrzeźbił sylwetkę

Jako uczestnik programu, Mateusz należał do bardzo szczupłych, wręcz wychudzonych osób. Po zakończeniu programu, model postanowił co nieco zmienić w swoim wyglądzie i zaprzyjaźnił się z siłownią. Obecnie nie przypomina dawnego siebie - rozbudował klatkę piersiową, ramiona, barki oraz wypracował imponujący sześciopak na brzuchu. Swoimi sprawdzonymi ćwiczeniami chętnie dzieli się na YouTube. Oprócz modelingu, Maga zaczął również rozwijać się pod kątem muzycznym, a jego utwory już są dostępne w sieci dla wszystkich fanów.

Z okazji swoich urodzin Mateusz postanowił podzielić się z fanami kolejnym zdjęciem bez koszulki, które ukazuje jego muskulaturę. 

Chyba w wyglądzie i głosie jest u mnie postęp. Jak sądzicie? Cieszyć się z chwil i doceniać to co się ma! Urodziny to dla mnie czas refleksji. Ostatnio musiałem zrezygnować z wielu rzeczy, w chwilach kiedy traci się zdrowie - zaczyna doceniać się mocniej to co się ma i czasami trzeba niestety zwolnić. Często pytacie mnie dlaczego ostatnio nie pojawiam się medialnie / tv. W okresie 1.5 roku otrzymałem kilka propozycji wzięcia udziału w programach tv. Jednakże ze względu na skupienie się na modelingu nie byłem w stanie ich przyjąć - zwłaszcza żyjąc poza Polską. W tym roku prawdopodobnie będę częściej przebywał w Polsce niż w poprzednich latach, jest to tez związane z nagrywaniem następnych utworów, ale oczywiście z modelingu nie rezygnuje, być może nawet zwiążę się z jakąś model agencją w Polsce czy agentem - może już najwyższy czas zaryzykować, chociaż zawsze jest ta niepewność czy trafi się w spoko ręce. A odnośnie ćwiczeń o które często pytacie - link w bio! - napisał Mateusz pod swoim urodzinowym zdjęciem.
 

Nie da się ukryć, że jego metamorfoza jest naprawdę zaskakująca. Widać ciężką pracę, którą Mateusz włożył w treningi na siłowni. Podoba wam się w nowej wersji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.