Katarzyna Zielińska w bikini na Zanzibarze. Fani komentują: "Chudzielec"

Katarzyna Zieliństa to jedna z tych kobiet, która z każdym kolejnym rokiem wygląda coraz lepiej. Aktorka mimo tego, że zbliża się do "magicznej czterdziestki", nie przestaje zachwycać swoim wyglądem. Obecnie Kasia wypoczywa na Zanzibarze, a Instagram rozgrzała zdjęciem w bikini.
Zobacz wideo

Kasia na przestrzeni ostatnich lat przeszła zachwycającą metamorfozę. Postawiła na krótkie blond włosy, znacznie schudła oraz zmieniła swój styl. Teraz aktorka wygląda znacznie lepiej niż na początku swojej kariery i motywuje inne kobiety do zmiany.

Katarzyna Zielińska zachwyca figurą na Zanzibarze

Katarzyna Zielińska postanowiła uciec z chłodnej Polski, by choć przez chwilę poczuć lato i powygrzewać się na rajskiej plaży. Mimo urlopu, aktorka postanowiła od czasu do czasu podzielić się z fanami zdjęciami zarówno z oczekiwania na podróż, jak i z samego wypoczynku. Na jej Instagramie Katarzyna opublikowała swoją fotografię prosto z lotniska, a następnie w bikini! To właśnie wersja z plaży, gdzie aktorka pozuje na plaży zrobiło furorę w internecie. Zdaniem wielu komentujących wygląda na nim zjawiskowo i zachwyca szczupłą figurą. Pozytywnych komentarzy nie było końca:

Kaśka wymiatasz na tych rajskich plażach
No nie mogę!, wiecznie zajada Pani te słodkości i taka Figuura?!
Niczym Wenus z obrazu Sandra Botticellego
Super figura
Piękna z ciebie kobieta

Nawet przy tym zdjęciu, nie zabrakło humoru Kasi. Aktorka opatrzyła zdjęcie zabawnymi komentarzami: #wciągnijbrzuch #napnijuda #niemarszczczoła.

 

Humor Katarzyny Zielińskiej i jej dystans do siebie jest godny naśladowania

Katarzyna Zielińska to jedna z niewielu osób w polskim show biznesie, która pochwalić się może ogromnym dystansem do samej siebie. Mimo ogromnej zmiany wizerunku, którą przeszła, aktorka chętnie publikuje swoje stare zdjęcia, by pośmiać się z samej siebie oraz swojego dawnego stylu. Fotografie z przeszłości Kasi Zielińskiej niejednokrotnie były hitem internetu, a obserwatorzy wręcz uwielbiają jej humorystyczne podpisy pod zdjęciami. 

My powtarzamy jak mantrę: Humoru i dystansu od Kasi powinni uczyć się wszyscy, bo warto brać z niej przykład i mieć w sobie trochę luzu!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.