Anna Lewandowska nie chciała zostać sportowcem. W dzieciństwie marzyła by być kimś innym

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Trenerkę obserwuje już ponad dwa miliony fanów. Teraz zdradza, że jako dziecko wcale nie chciała zostać sportowcem, a kimś zupełnie innym.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska zyskała rozpoznawalność dzięki swojemu mężowi Robertowi Lewandowskiemu, ale trenerka sama zapracowała na to, że teraz jest sławna. Przez wiele lat zawodowo trenowała karate, a kiedy jej kariera sportowa dobiegła końca postanowiła nie kończyć jej na dobre. Tak pojawił się pomysł założenia bloga, organizowania obozów treningowych, czy nagrywania płyt DVD z materiałami treningowymi. Teraz jej kariera wygląda zupełnie inaczej niż na samym początku. Anna Lewandowska nie jest już tylko trenerką, ona jest również bizneswoman, która stale się rozwija. Jej firmy nie dość, że są bardzo dochodowe, to w dodatku fani je uwielbiają. W Healthy Center by Ann chcą trenować gwiazdy, w Helathy Store można zjeść zdrowe przekąski i napić się dobrej kawy, w Foods by Ann niektóre z produktów są prawdziwymi bestsellerami, a aplikacja treningowa Diet&Training by Ann jest absolutnym hitem wśród aplikacji. To wszystko wygląda jak z bajki, ale okazuje się, że Lewandowska jako dziecko miała zupełnie inne marzenia. 

O czym marzyła Anna Lewandowska?

Kilka dni temu na profilu Lewandowskiej pojawiło się piękne zdjęcie z okazji Dnia Kobiet. - Pamiętasz o czym marzyłaś/łeś będąc dzieckiem? - pyta Ania Lewandowska. Z dalszej części podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się, że trenerka wcale nie chciała wiązać swojej przyszłości ze sportem. 

Ja na przykład od najmłodszych lat chciałam zostać operatorem filmowym, później planowałam zostać fotografem. Były też inne pomysły [...]

- napisała. 

Ostatecznie Anna Lewandowska została sportowcem i propagatorką zdrowego stylu życia. Żona Roberta Lewandowskiego pyta: - "Czy o tym marzyłam?" i dalej sobie odpowiada: - "Życie pisze różne scenariusze[...]. Nie pracuję w branży filmowej, ale często staję po drugiej stronie kamery. Lubię to doświadczenie! Nie jestem fotografem, ale fotografia do dziś jest jedną z moich pasji! [...] Ale to SPORT mnie ukształtował i nadał kierunek mojemu życiu i moim marzeniom.

Miłość i pasję do fotografii rzeczywiście widać na profilu Lewandowskiej. Wiele z jej pięknych zdjęć jest zrobionych przez nią. Przypomnijmy, że brat Ani, Piotr Stachurski zawodowo zajmuje się scenografią i Lewandowska często angażuje go do swoich projektów. Choć żona Roberta Lewandowskiego jest silną kobietą to widać w niej artystyczną duszę. Wiedzieliście, że Anna Lewandowska wcale nie chciała zostać sportowcem tylko filmowcem?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.