Bożyszcze nastolatek Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie bez koszulki. "Niezły sześciopak"

Dawid Kwiatkowski od dobrych kilku last jest na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarz nie tylko rozgrzewa fanki swoim głosem, ale również ciałem. Jego zdjęcie bez koszulki polubiło ponad 80 tys. obserwatorów.
Zobacz wideo

Dawid Kwiatkowski 1 stycznia skończył 23 lata. Karierę zaczynał jako nastolatek i choć niektórzy myśleli, że jego pięć minut szybko minie to Kwiatkowski do dziś dnia jest na polskiej scenie muzycznej. Co więcej na przestrzeni lat jego muzyka diametralnie się zmieniła, a piosenka "Jesteś" została obejrzana na youtube ponad 14 milionów razy! Warto wspomnieć również o tym, że Dawid jest jurorem dziecięcej wersji "The Voice of Poland", a jego social media obserwuje ponad 800 tys. fanów. Liczby te wskazują tylko i wyłącznie na to, że Kwiatkowskiego fani po prostu uwielbiają. Po najnowszym zdjęciu liczba fanem może po raz kolejny wzrosnąć. 

Dawid Kwiatkowski bez koszulki 

Piosenkarz na swoim Instagramie chwali się różnymi momentami ze swojego życia. Jednym z ważnych elementów z pewnością jest siłownia, na którą Kwiatkowski od dobrych kilku lat uczęszcza. Dawid trenuje pod okiem trenera personalnego Tadeusza Gauera, z którym udało mu się osiągnąć naprawdę imponujące wyniki. Wystarczy spojrzeć chociażby na jego sześciopak na brzuchu. 

 

- Trenuje z Panem @kwiatkowsky od zera, czas płynie a jest już tak. Szacunek dla gościa! - napisał pod jednym ze zdjęć trener Tadeusz Gauer. 

Z tego co pisze jego trener możemy wywnioskować, że kiedy Dawid Kwiatkowski rozpoczynał swoją karierę z siłownią to tak jak wielu zaczynał od zera, czyli od samych podstaw. Efekt jest naprawdę imponujący, ale podejrzewamy, że to jeszcze nie koniec. Dawid regularnie wrzuca na swój profil relacje z treningów, dlatego jeżeli chcecie zobaczyć jak ćwiczy musicie go po prostu obserwować. 

A jak wygląda dieta piosenkarza? Patrząc na zdjęcia możemy stwierdzić, że Kwiatkowski lubi dobrze zjeść i czasem pozwala sobie na tak zwany cheat meal. Niemniej jednak widać, że nawet to mu nie szkodzi, a wręcz działa korzystnie przy budowaniu masy mięśniowej

ZOBACZ TEŻ: Kiedyś nazywany polskim Justinem Bieberem, teraz zmienił styl i przeszedł metamorfozę. Zobacz jak wygląda Dawid Kwiatkowski

ZOBACZ TEŻ: Znany fotograf przeszedł ogromną metamorfozę i ma ciało jak nie jeden model. Zobacz zdjęcia znanego w sieci Wujaszka Liestyle

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA