Sara Boruc pokazała piękne zdjęcie. "Ktoś jeszcze czuje się silny i seksowny w ciąży?"

Już za chwilę Sara Boruc po raz trzeci zostanie mamą, tym razem synka. Z okazji dnia kobiet żona Artura Boruca opublikowała naprawdę piękne zdjęcie.
Zobacz wideo

Kilka dni temu na świat przyszyła druga córka Marty Glik, a już wkrótce swojego pierwszego syna urodzi Sara Boruc. Wiadomość o tym, że Borucowie spodziewają się kolejnego dziecka trafiła do sieci w święta Bożego Narodzenia. Chwilę później Sara pochwaliła się, że spodziewa się syna. Zrobiła to w dość nietypowy sposób, bo opublikowała zdjęcie z naszyjnikiem, na którym napisane było "it's a boy". Od tego momentu fani w komentarzach dopytywali się jakie imię para wybrała dla swojego synka. Do tej pory tego nie wiemy. 

Sara Boruc pokazała piękne zdjęcie z okazji Dnia Kobiet 

Zanim pokażemy wam to zdjęcie to najpierw musimy wspomnieć o tym, że Sara Boruc tak jak przed ciąża, tak i w ciąży jest bardzo aktywna fizycznie. Piosenkarka chętnie na swoim Instastory publikowała krótkie filmiki, czy zdjęcia na których widać było jak ćwiczy. To z pewnością ma ogromny wpływ na jej naprawdę szczupłą sylwetkę. Oczywiście jej brzuszek jest zauważalny, ale poza tym w jej figurze jakby nic się nie zmieniło. 

Sara od zawsze bardzo dbała też o swoją sylwetkę. W jednym z naszych wywiadów mówiła o tym, że w jej kuchni jest mnóstwo zdrowych produktów, ale oczywiście kiedy ma ochotę zjeść pizzę to po prostu ją je. W ciąży publikuje sporo zdjęć swoich posiłków, które są naprawdę pełnowartościowe. Na jej talerzu nie brakuje białka, węglowodanów czy warzyw i owoców. Dzięki temu Boruc wygląda naprawdę pięknie. 

 

Pod zdjęciem żona Artura Boruca pisze o tym, że choć jest w trzeciej ciąży to nadal nie może w to uwierzyć, że jest to możliwe. - Kobiety są NIESAMOWITE - dodaje. 

My życzymy dużo siły i zdrowia i z niecierpliwością czekamy na wiadomość o szczęśliwym rozwiązaniu. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA