Ewa Chodakowska i jej marka Missionswim skopiowana przez dom mody Gucci?

Ewa Chodakowska znana jest nie tylko jako trenerka, lecz także świetna bizneswoman. Każdy jej nowy biznes zamienia się w żyłę złota. Jednak tego nie spodziewała się nawet sama zainteresowana - jednym z modeli strojów kąpielowych Missionswim najwyraźniej mocno zainspirowała się marka Gucci.
Zobacz wideo

W czerwcu 2018 roku Ewa Chodakowska wystartowała z nowym biznesem. Ku zdziwieniu fanek nie miał on zbyt wiele wspólnego z fitnessem, a raczej wiązał się z zamiłowaniem trenerki do mody. Ewa Chodakowska stworzyła bowiem własną linię strojów kąpielowych, które szybko podbiły serca kobiet w całym kraju. 

Missionswim skopiowane przez dom mody Gucci?

Pod koniec 2018 roku jeden z kostiumów kąpielowych Missionswim znalazł się w międzynarodowymzestawieniu trendów na sezon wiosna/lato 2019. Na pierwsze inspiracje modelem Ewy Chodakowskiej nie trzeba było długo czekać. Na Instagramie Missionswim pojawił się post, który pokazuje, jak bardzo projektanci domu mody Gucci zainspirowali się strojem kąpielowym stworzonym przez markę trenerki. Oba projekty są niemal identyczne, ale nie ma wątpliwości, kto od kogo skopiował wzór. Model Missionswim pojawił się w sprzedaży już latem 2018 roku, a strój kąpielowy Gucci to propozycja na wiosnę/lato 2019. 

Zobaczcie, co dziś znaleźliśmy! Cały czas staramy się zaskakiwać, ale tym razem #GUCCI zaskoczył nas! W tym sezonie bardzo zainspirował się naszym strojem MIA z sezonu SS18! W zeszłym sezonie nasz kostium MIA został wskazany przez międzynarodową agencję jako jeden z wyznaczników trendów na kolejny sezon. Jesteśmy dumne!!!

- czytamy w poście Missionswim.

 

Ewa Chodakowska w strojach Missionswim

Od momentu powstania Missionswim Ewa Chodakowska na plaży pokazuje się wyłącznie w strojach swojej marki, zachwycając krągłymi pośladkami oraz idealnie płaskim i wyrzeźbionym brzuchem. Nic dziwnego, gdyż jej projekty tworzone są właśnie w taki sposób, by podkreślać atuty kobiecej sylwetki. 

Projekty Missionswim podbiły serca nie tylko fanek trenerki, lecz także wielu kobiet ze świata show-biznesu. W strojach od Ewy Chodakowskiej zobaczyć możemy m.in. Magdalenę Frąckowiak czy Sarę Boruc.

Gucci mocno "zainspirowało się" strojami Chodakowskiej. Przypadkowe podobieństwo czy plagiat?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.