Marta Glik urodziła! Na Instagramie opublikowała wzruszające zdjęcie z córką

Marta Glik w czwartek wieczorem poinformowała na Instagramie, że na świat przyszła jej druga córka. Jej zdjęcie z dziewczynką jest naprawdę wzruszające.
Zobacz wideo

Marta Glik nie ukrywała w social mediach, że jest w ciąży. Żona Kamila Glika chętnie publikowała na Instagramie zdjęcia z brzuszkiem. W grudniu zeszłego roku zdradziła również płeć dziecka. Glik chętnie pokazywała również jak dbała o siebie w ciąży. Nie zabrakło treningu z płytą Anny Lewandowskiej, przeznaczonej dla mam. W czwartek wieczorem szczęśliwa mama poinformowała, że na świecie jest już jej druga córeczka. 

Marta Glik urodziła córkę 

- Nasza Księżniczka już z nami. Kocham @kamilglik25 - podpisała zdjęcie. Nie da się ukryć, że na twarzy Marty widać nieopisane szczęście, a uwieczniona chwila do łez wręcz rozczuliła jej fanów. 

 

Pod postem nie zabrakło oczywiście gratulacji od przyjaciół Marty i jej obserwatorów. Anna Lewandowska w komentarzu napisała mnóstwo serduszek. To samo zrobiła Edyta Pazura i Jessica Ziółek. Z kolei Dominika Grosicka napisała tak: -" Jeszcze raz gratulacje dla całej rodzinki, a w szczególności dla dzielnej Mamy. Ściskam Kochani najmocniej. Mała księżniczka jest cudna!". 

Przypomnijmy, że Marta i Kamil są już rodzicami pięcioletniej Victorii. Jak na imię będzie miała ich druga córeczka? Tego para jeszcze nie zdradziła. My dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.