Katarzyna Zielińska jak Sarah Jessica Parker? "Wiem, jesteście w szoku"

Katarzyna Zielińska niewątpliwie jest jedną z osób polskiego show biznesu, która ma do siebie ogromny dystans. Bez skrępowania publikuje stare zdjęcia, na których nie wygląda zbyt dobrze. Podobnie było i tym razem. Na najnowszej fotografii porównuje się z aktorką znaną z serialu "Seks w wielkim mieście".
Zobacz wideo

Katarzyna Zielińska w tym roku skończył 40 lat. Aktorka mimo tego, że zbliża się do tej "magicznej czterdziestki", nie przestaje zachwycać swoim wyglądem. Ha! Teraz wygląda znacznie lepiej niż na początku swojej kariery. Kasia na przestrzeni ostatnich lat przeszła zachwycającą metamorfozę. Postawiła na krótkie blond włosy, znacznie schudła i zmieniła swój styl. Mimo zmiany, aktorka nie straciła poczucia humoru i dystansu, który ma do siebie. Na swoim Instagramie często dzieli się fotografiami sprzed lat, którymi wyśmiewa swój dawny wygląd.

Katarzyna Zielińska jak Sarah Jessica Parker

Jakiś czas temu, na Instagramie Kasi zaczęły pojawiać się zdjęcia, na których zestawia siebie z "podobnymi" stylizacjami, które nosiła Sarah Jessica Parker. Stworzył się z tego mini cykl, który totalnie przypadł obserwatorom Kasi do gustu. Jak wygląda takie porównanie? Pod zestawionymi zdjęciami dwóch aktorek, umieszcza zabawny opis stylizacji - fani Kasi, uwielbiają jej poczucie humoru!

Na jednym z ostatnich zdjęć Kasia umieściła zdjęcie swoje i gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" w różowych satynowych sukienkach. Jednak to chyba włosy Kasi Zielińskiej rzucają się w oczy jako pierwsze.

Prawie jak Sarah Jessica Parker! No i jak oceniacie? Dziękuję, dziękuję. Wiem, jesteście w szoku. Ja też. Rewelacja. Pytacie jak to zrobiłam. Odpowiedź jest prosta: poszłam do fryzjera, wymalowałam się, odebrałam sukienkę od krawcowej i poszłam na ściankę. Możecie odszywać wzór. Macie moją zgodę. Jeśli chcecie zabłysnąć, polecam zdjęcie po lewej. Jeśli chcecie, żeby nikt Was nie zauważył, odszyjcie wzór sukni Sary. Szczerze? Nie polecam... - napisała pod zdjęciem Kasia.
 

Pod postem pojawiły się setki komentarzy zachwyconych fanów: 

Kaśka! wyglądasz nawet lepiej niż ta cała Dżesika Parker! Uwielbiam Twoje poczucie humoru!!!
Boże, uwielbiam Panią
Ten ogień na głowie! Królowo!  jestem pod wrażeniem
O cholewka, fryzura niczym gorejący krzew - dystans do siebie to jest podstawa
No tą fryzurą do tego różu rozwaliła Pani "internety" :)

Post skomentowała nawet Anna Lewandowska:

Komentarz Anny LewandowskiejKomentarz Anny Lewandowskiej www.instagram.com/p/Buo7VSPheya

Katarzyna Zielińska - metamorfoza

Obecnie Kasia Zielińska nie przypomina siebie z początków kariery. Zmieniła nie tylko swój styl, ale przede wszystkim zrzuciła zbędne kilogramy - dba o zdrową dietę i jest nieustannie aktywna fizycznie. Warto zauważyć, że nawet po ciąży, aktorka bardzo szybko wróciła do formy. Mimo ogromnych zmian wizualnych, nie zmieniła swojego poczucia humoru - i za to ją uwielbiamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.