Jennifer Lopez stworzyła swoje ubrania sportowe. Na legginsach jest jej podobizna

Jennifer Lopez poza tym, że jest utalentowaną piosenkarką i aktorką, to dla wielu jest również fitness inspiracją. Jedna z marek sportowych zaprosiła ją do stworzenia własnej kolekcji.
Zobacz wideo

Takie ciało, w takim wieku? Portale zastanawiają się, jak to możliwe, że Jennifer Lopez od lat zachwyca swoim szczupłym i umięśnionym ciałem. Piosenkarka jest miłośniczką treningów na siłowni, a takie przyrządy jak hantle, sztangi, czy kettlebell są jej bardzo dobrze znane. Jennifer Lopez jest miłośniczką jogi, ale to dzięki treningom na siłowni ma tak boskie ciało. Jej partner na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje jak wspólnie ćwiczą. Widać, że JLo nie odpuszcza. 

Największą uwagę zawsze zwraca jej wyrzeźbiony brzuch. Tutaj oczywiście trening ma znaczenie, ale mówi się, że brzuch robi się w kuchni i to jest prawda. Dieta Jennifer Lopez opiera się na produktach nieprzetworzonych, które nie zawierają w sobie chemii. Gwiazda je dużo warzyw i owoców. Przy tak intensywnych treningach, jak jej (nie mówimy tu tylko o siłowni, ale również treningach tanecznych) w jej diecie nie brakuje węglowodanów, ale tylko tych dobrych. Oczywiście raz na jakiś czas JLo pozwala sobie na małe odstępstwa od diety, w końcu kto tego nie robi? Niedawno wspólnie z partnerem zrobili sobie detoks od cukru, który przyniósł niesamowite rezultaty

Jej piękna sylwetka i popularność może być kluczem do sukcesy linii Jennifer Lopez dla Niyama Sol. 

Jennifer Lopez stworzyła kolekcję ubrań sportowych

Gwiazda w swoich social mediach pochwaliła się wiadomością, że wspólnie z marką Niyama Sol stworzyła kolekcję swoich ubrań sportowych. Pierwszy model, którym pochwaliła się na swoim Instagramie to niebieskie legginsy z jej podobizną i napisem JLo. Choć pomysł wydaje się dość odważny to fani go pokochali od pierwszego wejrzenia. Również Jennifer Lopez jest zachwycona efektami współpracy. Co więcej przeglądając ofertę marki i kolekcję piosenkarki widzimy, że jej podobizna jest na niemalże wszystkich modelach legginsów, ale sprytnie ukryta. Ile trzeba zapłacić za to zapłacić? Za legginsy około 340 zł, a za biustonosz do ćwiczeń około 220 zł. Chcielibyście mieć w swojej szafie taki zestaw treningowy z podobizną Jennifer Lopez? 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.