Ewa Chodakowska na nowej okładce. Fani: "Wyglądasz jak perfekcyjna Pani domu"

Ewa Chodakowska w tym roku już kilkukrotnie zaskoczyła swoich fanów. Nowy program, współpraca z marką biżuteryjną, a teraz jeszcze nowa okładka, na której wygląda zupełnie inaczej.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska z pewnością nie może narzekać na brak pracy. Trenerka co chwila informuje swoich fanów o nowych wyzwaniach, których się podejmuje. I tak sporym zaskoczeniem dla niektórych, mógł być program "Dance, dance, dance", w którym Chodakowska jest jurorką. Niektórzy uważali, że nie powinno jej tam być, bo przecież nie zna się na tańcu, ale z drugiej strony program ma takie zasady, że specjalistyczna wiedza z zakresu tańca nie jest jej potrzebna. Ponadto Ewa zaczyna być osobowością telewizyjną, którą fani kochają. 

W zeszłym tygodniu Ewa Chodakowska poinformowała również w swoich social mediach, że została ambasadorką marki W. KRUK. Przy okazji kampanii Chodakowska stworzyła również swoją kolekcję, która podbiła serca internautek. Nie da się ukryć, że w spocie promującym całą akcję Ewa wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach na jej Instagramie. Fani nie mogą wyjść z zachwytu. Tym razem Ewa po raz kolejny zaskoczyła wszystkich, ale tym razem najnowszą okładką. 

Ewa Chodakowska na nowej okładce

Ewa Chodakowska jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Zwierciadło". Nie ma ani sportowego stroju, ani nie jest bez makijażu. Wręcz odwrotnie! Chodakowska ma piękny, kobiecy makijaż i stylizację, która na myśl przywodzi nam lata 70. Na tym zdjęciu sama Ewa wygląda jak aktorka z tamtych czasów. Uwagę przykuwają również jej delikatne zmarszczki pod oczami, które są przez fanów wręcz zachwalane, bo Ewa została pokazana w wersji bez idealnego retuszu. Odbiór tej okładki jest naprawdę dobrym, a fani w komentarzach piszą: - "Brawo za okładkę bez retuszu!"

Ewa do tej pory nie odpowiedziała na komentarze zachwyconych fanów, ale znając ją prędzej, czy później to zrobi. Większość komentujących uważa, że Ewa na tym zdjęciu wygląda jakoś tak inaczej. Nie sposób się z tym nie zgodzić, bo w takiej wersji dawno trenerki nie widzieliśmy. A wam podoba się takie oblicze jednej z najpopularniejszych trenerek w Polsce? 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.