Anna Lewandowska opublikowała listę 10 najlepiej sprzedających się produktów Foods by Ann. Zaskoczeni?

Anna Lewandowska stworzyła jedzeniowe imperium Foods by Ann. Trenerka niedawno stworzyła listę najchętniej kupowanych produktów. Mus kokosowy dopiero na piątym miejscu.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska karierę zaczęła od bloga, ale jej kolejnym biznesem było już Foods by Ann. Z początku chyba nikt nie przypuszczał, że marka stanie się prawdziwym ekologicznym imperium. Lewandowska zaczynała od batonów, a teraz w swojej ofercie ma już ponad 100 produktów. To tylko świadczy o tym, że Foods by Ann stale się rozwija, a kupujący po prostu te produkty uwielbiają. 

Top 10 produktów w Foods by Ann 

Żona Roberta Lewandowskiego na bieżąco stara się wprowadzać nowości do oferty Foods by Ann. Wszyscy kochamy nowe smaki, ale w ofercie sklepu są produkty, które są absolutnymi bestsellerami. Kiedy to Lewandowska wypuściła mus kokosowy, magazyny zaczęły pustoszeć, a na stronie był wiecznie" brak produktu". To tylko dowodzi temu, że ludzie chcą go jeść i chcą go kupować. 

Fanów musu z pewnością może zaskoczyć fakt, że nie jest on na miejscu pierwszym, a dopiero piątym. Co w takim razie jest najchętniej kupowanym produktem w Foods by Ann? Anna Lewandowska podzieliła się tym na Instagramie. 

TOP 10 @foods_by_ann
1. Natural Energy Drink - naturalne pobudzenie
2. Metabolizm - suplement diety wspomagający odchudzanie
3. Choco bite - batoniki super czekoladowe
4. Schisandra - suplement diety
5. Mus kokosowy - totalny szał
6. Mix Energy bite - nieziemsko owocowe batoniki
7. Smoothie Pomarańcza & Spirulina - moc witamin
8. Masło ghee - idealne do smażenia
9. Olej kokosowy - nierafinowany
10. Masło z nerkowca - idealne do owsianek i wypieków

Okazuje się, że to energy drink, który Ania wprowadziła w zeszłym roku do oferty okazał się absolutnym hitem wśród klientów jej sklepu. Coraz większa świadomość konsumentów uplasowała na drugim miejscu suplement diety wspomagający odchudzanie "Metabolizm". Miejsce numer trzy to ostatnia nowość, czyli "Choco bite", batoniki w czekoladzie. 

Gdzie kupić produkty Foods by Ann? 

Przez dłuższy okres czasu były one dostępne tylko w internecie, ale Lewandowska bardzo dba o to, by każdy mógł je znaleźć w swoim mieście. Obecnie Foods by Ann znajduje się w sklepach spożywczych i stacjach benzynowych. W Warszawie dostępne są również w Healthy Center by Ann. 

Anna Lewandowska niedawno otworzyła Healthy Store by Ann - kawiarnię, która ma być tak zwaną sieciówką (obecnie znajduje się w Warszawie i Poznaniu). Tam również można kupić produkty Foods by Ann.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.