Monika Miller pokazała zdjęcie z gimnazjum. Zupełnie nie przypomina siebie

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera Polski, Leszka Millera. Popularność zyskała kiedy dziadek wrzucił jej zdjęcie na swoje social media. Dzięki temu zyskała sporą popularność, co pozwoliło jej stać się influencerką. Teraz pokazała swoje zdjęcie z liceum - bardzo się zmieniła?
Zobacz wideo

Monika Miller w wywiadach często powtarzała, że w dzieciństwie nie akceptowała tego, jak wygląda. Właśnie ze względu na to postanowiła pozbyć się kompleksów i przeszła ogromną metamorfozę. Dziewczyna schudła kilkanaście kilogramów, wypełniła usta i wytatuowała ciało. 

Monika Miller pokazała swoją metamorfozę na Instagramie

Monika przyznaje, że w liceum zupełnie nie dbała o siebie. Jej jadłospis był pełny niezdrowego jedzenia, a jej aktywność fizyczna była znikoma:

W liceum lubiłam spędzać czas przed komputerem i jeść fast foody w ogromnych ilościach, bez chwili zastanowienia co tak naprawdę robię sama sobie i jakie będą tego konsekwencje bo zawsze wydawało mi się że tak jest po prostu łatwiej - napisała pod jednym ze zdjęć na swoim profilu.

Monika często podkreśla, że już od najmłodszych lat miała problemy z akceptacją swojego wyglądu. Z wiekiem, wnuczka Leszka Millera zrozumiała, że to co robi, szkodzi nie tylko jej organizmowi, ale także poczuciu własnej wartości. Postanowiła wziąć sprawy we własne ręce i przeszła ogromną metamorfozę. Co najważniejsze, teraz czuje się dobrze w swoim ciele.

Na Instagramie podzieliła się z fanami historią swojej metamorfozy:

Zrzuciłam pierwsze 9 kilogramów w okresie miesiąca i to w niestety bardzo niezdrowy sposób :( Kompletne wyniszczenie organizmu. Później poznałam cudownego chłopaka, który dał mi motywacje do tego, żeby przejść na dietę białkową i wykonywać codziennie odpowiednie ćwiczenia.
 

Łącznie Monika schudła aż 17 kilogramów. Jednak nie osiadła na laurach - nieustannie dba o to, co ląduje na jej talerzu i jest aktywna fizycznie. Często swoimi zdjęciami z siłowni motywuje innych do działania.

Dużo osób które poznały Mnie dopiero po Mojej przemianie mówią teraz, że w sumie nie ma takiej dużej różnicy i nie musiałam się wcale odchudzać. Natomiast osoby które widziały mnie w tym stanie na żywo do tej pory nie mogą uwierzyć w to jak bardzo się zmieniłam. Teraz widzę że największa różnica zachodzi w Nas i tylko My widzimy jak dużo przeszliśmy i jak bardzo zmienia się postrzeganie nas przez osoby nowo poznane jak i osoby, które znają nas od dawna. Najważniejsze powinno być dla Nas to jak odbieramy sami siebie i to, że żadna inna opinia nigdy nie będzie wstanie nas złamać - napisała pod jednym ze zdjęć swojej metamorfozy.

Jak Monika Miller wyglądała w gimnazjum?

Ostatnio na swoim Instagramie, Monika zachęciła swoich obserwatorów (których ma już ponad 100 tysięcy), by zadawali jej pytania, a ona w wolnej chwili na nie odpowie. Jedno z pytań dotyczyło, czy ma ona jakieś zdjęcie z gimnazjum. Monika Miller w odpowiedzi na zadane pytanie udostępniła swoje zdjęcie, które wykonane było w czasach, kiedy chodziła do gimnazjum. Trzeba przyznać, że metamorfoza, którą przeszła na przestrzeni lat jest naprawdę ogromna - aż trudno rozpoznać ją na tej fotografii.

Monika Miller pokazała zdjęcie z gimnazjumMonika Miller pokazała zdjęcie z gimnazjum https://www.instagram.com/monicamiller_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.