Demi Lovato wybiła swojemu trenerowi zęby podczas treningu boksu. "Przepraszam!"

Demi Lovato od dłuższego czasu walczy z nałogiem. Jakiś czas temu piosenkarka po raz kolejny wyszła z odwyku. W przemianie pomaga jej sport, ale to co wydarzyło się ostatnio na sali treningowej wstrząsnęło jej trenerem.
Zobacz wideo

Demi Lovato zaczynała karierę jeszcze jako dziewczynka. Duże pieniądze i rozpoznawalność doprowadziły do zaburzeń odżywiania, a później do uzależnienia od narkotyków. Demi już kilkukrotnie była w ośrodkach odwykowych. Za każdym razem kiedy wychodziła, szła na salę treningową, gdzie mogła wyładować swoje emocje i się po prostu wyżyć. Do tej pory to brazylijskie jui-jitsu było jej odskocznią, ale okazuje się, że Demi Lovato ma jeszcze jedną sportową pasję - boks. 

Demi Lovato wybiła trenerowi zęby 

Fani gwiazdy za każdym razem kiedy znika z social mediów bardzo się o nią martwią. Tym razem było podobnie. Piosenkarka ostatni post zamieściła 14 stycznia, a przypomnijmy, że mamy już marzec. Wczoraj na jej profilu pojawił się krótki filmik, na którym widać jak jej trener boksu wyciąga sobie z buzi wybitego przez gwiazdę zęba! 

- Dosłownie znokautowałam mojego trenera podczas treningu dziś rano, zanim zdążył założyć ochraniacz na zęby. Hahahahha Przepraszam (nie przepraszam). Jay! Kiedy moja pierwsza walka? - napisała Lovato pod wideo.

To musiało naprawdę boleć. 

 

Fani są w szoku, w końcu mimo wszystko Demi jest kobietą, a jej trener jest naprawdę dobrze zbudowany. Ten cios może tylko świadczyć o jej ogromnej sile i dobrej technice. Czy Demi rzeczywiście chciałaby rzucić muzykę i zostać profesjonalną bokserką? Prawdopodobnie nie, chociaż w Stanach wszystko jest możliwe. Tak czy inaczej z pewnością dla swoich przeciwniczek nie miałaby taryfy ulgowej, skoro nawet jej trener jej nie ma.  Dodajmy, że Jay Glazer jest właścicielem centrum treningowego, gdzie odbywają się zajęcia z boksu i MMA. Ćwiczą tam gwiazdy, ale również zawodnicy ligi NFL.  Nagranie stało się hitem w sieci i obiegło cały internet. 

ZOBACZ TEŻ: To sport pomaga Demi Lovato wrócić do siebie po odwyku. Jaki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.