Edyta Pazura pokazała brzuch po trzeciej ciąży: "Jest moc więc cisnę"

W czerwcu 2018 roku, na świat przyszło trzecie dziecko Edyty Pazury. Już na początku 2019 roku, Edyta Pazura pochwaliła się na Instagramie, że osiągnęła cel swojej wagi na ten rok. W niespełna rok po porodzie, żona Cezarego Pazury pochwaliła się swoją figurą. Efekt? Powalający!
Zobacz wideo

Wiele osób często zadaje sobie pytanie, ile tak naprawdę ważą osoby ze świata show biznesu. Niektóre z gwiazd otwarcie przyznaje, jakie cyferki pokazuje waga, inne zaś czasem przekłamują nieco rzeczywistość. Edyta Pazura, wróciła do aktywności fizycznej po ciąży tak szybko, jak tylko mogła - dzięki czemu już po dziewięciu miesiącach może pochwalić się imponującą formą.

Edyta Pazura już w styczniu zrealizowała postanowienia noworoczne

1 stycznia na Instagramie Edyty Pazury pojawiło się zdjęcie ukazujące Edytę stojącą na wadze. Fani od razu zwrócili uwagę na liczbę wyświetlaną przez wagę. Okazało się, że żona sławnego aktora ważyła wówczas zaledwie 53,4 kg.

Właśnie osiągnęłam swój cel na 2019 rok. Wychodzi na to, że kolejne 364 dni roku mam LUZ - podsumowała Edyta.

Pod postem pojawiły się pytania ile ma wzrostu oraz z jakiej wagi startowała - Edyta odpowiedziała swoim obserwatorom. Gwiazda ma 173 cm wzrostu i kiedy zaczynała wracać do formy ważyła 58 kg. 

Edyta Pazura pokazała swoją sylwetkę po trzeciej ciąży

Ostatnie zdjęcie, które Edyta opublikowała na swoim instagramowym profilu, zachwyciło chyba wszystkich. Żona Cezarego Pazury prezentuje się zjawiskowo - aż trudno uwierzyć, że jest mamą trójki dzieci.

Jest moc więc „cisnę” póki sił starczy - napisała Edyta pod zdjęciem.
 

Szczupłe ramiona, zgrabne nogi i ten idealnie płaski brzuch! - Nic dziwnego, że fani w komentarzach nie mogli ukryć zachwytu:

Figurę masz do pozazdroszczenia! motywujesz!!!
Wooooooow nigdy nie widziałam tak wyglądającej mamy po tylu dzieciach
Taka figura po trzech ciążach to jakieś szaleństwo!!! pięknie wyglądasz!

Jak trenuje Edyta Pazura?

O tym jak trenuje i kto jest jej fitnessowym guru opowiedziała już jakiś czas temu, w poście na swoim Instagramie.Okazuje się, że stawia na zagraniczną gwiazdę Tracy Anderson, z którą ćwiczy również Gwyneth Paltrow czy Alessandra Ambrosio. Metoda treningowa Tracy jest dość nietypowa bo w każdym treningu łączy ze sobą cardio, siłę, a także taniec.

Najważniejsze to pokochać ruch i obrać własną i zarazem najlepszą drogę utrzymania pięknej sylwetki. Ja zaliczam 2-3 razy w tygodniu siłownie ( w zależności jak mała Rita pozwoli) oraz dodatkowo wieczorami jak już wszyscy pójdą spać Tracy Anderson. Tę niesamowitą metodę ćwiczeń, odkryłam jeszcze przed zajściem w ciąże, dzięki mojej amerykańskiej koleżance. Na czym polegają ćwiczenia Tracy? Nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć, ale są niesamowicie efektywne, a ona stała się moim GURU - napisała Edyta.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.