Naga Kourtney Kardashian zapowiada swój nowy biznes. Ale to parodia zdjęcia jest hitem

Kourtney Kardashian na Instagramie opublikowała całkiem nagie zdjęcie i zrobiła to by zwrócić uwagę fanów na swój biznes. Poosh, bo tak nazywać się będzie marka Kardashianki już wkrótce ujrzy światło dzienne.
Zobacz wideo

Czego nie dotkną się Kardashianki i Jennerki zamienia się w złoto. Świadczyć może o tym chociażby informacja z rana, że najmłodsza z rodu Kardashian-Jenner, Kylie została najmłodszą miliarderką wszech czasów. Jej siostry też sobie dobrze radzą. Kosmetyki Kim, czy ubrania Khloe Kardashian również przynoszą im miliony. 

Do tej pory Kourtney Kardashian, która zajmowała się wychowywaniem dzieci nie miała żadnego swojego biznesu. Aż do teraz. Jakiś czas temu na Instagramie pojawiło się zupełnie nagie zdjęcie Kourtney. Z podpisu dowiadujemy się, że zapowiada ono najnowszy biznes celebrytki. 

Poosh - nowa marka Kourtney Kardashian 

Kourtney póki co nie zdradziła co znajdziemy w Posh, ale możemy się tego domyślić. Cała rodzina bardzo mocno działa w przemyśle kosmetycznym. To on przynosi jej teraz największe dochody. W końcu jej siostra na Kylie Cosmetics dorobiła się milionów. 

Biorąc pod uwagę fakt, że Kourtney rozebrała się do naga, możemy przypuszczać, że jej marka będzie związana z ciałem. Oczywiście jej nagość może być tylko prowokatorem do tego, by zwrócić uwagę na to, że Kardashianka ma swój biznes. Sama nazwa w tłumaczeniu na polski znaczy szykowny co z kolei bardziej brzmi jak marka ubrań. Póki co nie wiemy czym będzie Poosh, ale z pewnością już wkrótce się dowiemy. 

 

Nie można zaprzeczyć temu, że reklama jej się udała, bo zdjęcie ma mnóstwo polubień. Fani zwracają również uwagę na sylwetkę gwiazdy. Przypomnijmy, że Kourtney jest mamą trójki dzieci, a jej ciało wygląda tak, jakby nigdy nie rodziła. Na co dzień Kardashianka sporo ćwiczy, co również chętnie pokazuje na Instagramie. Nie boi się ciężarów, ani treningów wytrzymałościowych, a ostatnio jej nową zajawką jest boks, który z kolei uwielbiają modelki. To wszystko przyczynia się do pięknej sylwetki gwiazdy. 

ZOBACZ TEŻ: Kourtney Kardashian ma 155 cm wzrostu, ale ile waży? Gwiazda w końcu odpowiedziała

Celeste Barber parodiuje Kourtney Kardashian 

Oczywiście zdjęcie Kourtney może niektórych dziwić, czy nawet szokować, ale Celeste Barber w sposób wręcz doskonały je sparodiowała. Dodajmy, że kobietę w sieci obserwuje już ponad 5,5 miliona fanów. Świat kocha jej parodie, a zdjęcia lajkują nawet gwiazdy, które są "wyśmiewane". 

Kiedy starasz się, by świat był zainteresowany twoim talentem.

- napisała Celeste pod fotką. 

Sami oceńcie, które zdjęcie jest lepsze. Czy to Kourtney Kardashian, czy Celeste Barber. Dla porównania fotkę Kardashianki polubiono ponad 2 miliony razy, a Celeste nieco ponad 400 tysięcy razy. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.