Olga Frycz pokazała niepublikowane zdjęcie z brzuszkiem. "Jeśli mogłabym cofnąć czas"

Olga Frycz we wrześniu została mamą. Aktorka w najnowszym wpisie na swoim mamowym koncie napisała post, który poruszył jej obserwatorki. Dodatkowo gwiazda pokazała zdjęcie z sesji z brzuszkiem.
Zobacz wideo

Olga Frycz odkąd została mamą na Instagramie stała się jeszcze popularniejsza. Jej podejście do macierzyństwa, ciała i świata po porodzie pokochały tysiące kobiet, które obserwują jej profil. Aktorka nigdy specjalnie nie ukrywała, że jest w ciąży, ale na jej profilu nie pojawiło się również zdjęcie z sesji z brzuszkiem. Aż do teraz. 

Olga Frycz pokazała zdjęcie w ciąży 

To zdjęcie znacząco różni się od tych, które zazwyczaj widzi się na profilach influencerek, czy gwiazd. Dlaczego? Bo sesja z brzuszkiem odbyła się w jej ogródku i była zrobiona samowyzwalaczem. W najnowszym poście Olga wyjaśnia, dlaczego tak się stało. 

- "W sumie żałuję bardzo, że nie zrobiłam sobie takiej profesjonalnej sesji zdjęciowej jak byłam w ciąży. Piszę o tym dlatego, bo wiem, że są tutaj również dziewczyny, które dopiero spodziewają się dziecka i które pewnie czasem zastanawiają się nad tym czy robić sesję ciążową czy nie. Jeśli mogłabym cofnąć czas… Może nie chciałam bo wcale nie czułam się dobrze a może po prostu naoglądałam się w internecie kiepskich zdjęć (przestylizowanych, przekombinowanych, poprzebieranych) i nic mi się nie podobało. Teraz nagle pojawiają mi się na IG śliczne zdjęcia dziewczyn z brzuszkiem i wszystko mi się podoba, ech reasumując. Gdybym mogła cofnąć czas to bym sobie zafundowała taką sesję, a w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak pochwalić się Wam zdjęciem, które zrobiłam samowyzwalaczem. Ta ręka na brzuchu… hehe. Klasyczek. To był 4 miesiąc i byłam przekonana, że mój brzuszek jest już taaaaaaaki duży" - napisała pod zdjęciem. 

 

Nie da się ukryć, że aktorka w ciąży wyglądała naprawdę pięknie, ale to powrót do formy szczególnie lubią jej obserwatorki. Na obu kontach Olgi Frycz nie brakuje zdjęć, na których widać jak gwiazda ćwiczy. Oczywiście podczas treningu na macie widzimy również córkę gwiazdy. Pod jednym ze zdjęć młoda mama pisze, że nigdzie jej się nie śpieszy i będzie wracać do formy w swoim czasie. Olga trenuje bikram jogę, a niedawno wróciła również do treningów tajskiego boksu, które sprawiają jej niesamowitą satysfakcję, o czym również pisze na swoim Instagramie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.