Martyna Wojciechowska chwali się wysportowaną córką. Komentuje Anna Lewandowska

Martyna Wojciechowska to niewątpliwie kobieta wielu talentów. Jak się okazuje jej córka również idzie w ślady swojej mamy. Na Instagramie Martyna podzieliła się z fanami wyczynami córki. Post skomentowała nawet sama Anna Lewandowska.
Zobacz wideo

Martyna Wojciechowska - najpopularniejsza polska podróżniczka 

Każdy z nas doskonale wie, że Martyna uwielbia podróżować. Dziennikarka często wybiera miejsca dosłownie na krańcach świata, w które mało kto by pojechał. To właśnie dlatego, że jest ona autentyczna w tym, co robi jej program podróżniczy od lat cieszy się tak dużą popularnością. Martyna Wojciechowska jest inspiracją oraz autorytetem wielu kobiet w Polsce. Jest także ogromnym wzorem dla swojej córki, która już od najmłodszych próbuje różnych aktywności.

Mimo ogromnej popularności, Martyna Wojciechowska stara się oddzielić życie prywatne od zawodowego. Ostatnio jednak coraz częściej dzieli się, z fanami na Instagramie, bardziej osobistymi momentami. 

Martyna Wojciechowska dumna ze swojej córki

W jednym z ostatnich postów, Martyna pokazała zdolności akrobatyczne swojej córki. Na zdjęciu widać, jak niesamowicie wysportowana jest Marysia - córka Martyny Wojciechowskiej. Marysia wydaje się być dzieckiem tysiąca talentów. Martyna Wojciechowska już wcześniej pokazywała kuchenne dokonania córki, czy też te na wrotkach. Teraz wcieliła się w rolę akrobatki i zadziwiła wszystkich swoimi zdolnościami gimnastycznymi:

Artystka-malarka, gimnastyczka… moje dziecko nie przestaje mnie zaskakiwać. Ciekawe kiedy przestanę za Nią nadążać! - napisała podróżniczka na Instagramie.
 

Post skomentowała i polubiła nawet Anna Lewandowska. W komentarzu pod zdjęciem trenerka umieściła emotikonkę z serduszkami. 

Fani Martyny również nie kryli zachwytu w komentarzach:

Jaka matka taka córka
Gratuluję tak zdolnej córci
Zdolna po mamusi
Niesamowita!

Martyna Wojciechowska motywacją Anny Lewandowskiej 

Kiedyś Anna Lewandowska napisała na swoich social mediach, że to właśnie Martyna jest jej motywacją. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż podróżniczka jest jedną z tych kobiet, która udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a jak się czegoś bardzo chce, to można osiągnąć wszystko. Z pewnością jest ona inspiracją nie tylko dla żony Roberta Lewandowskiego, ale również dla wielu innych kobiet! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.