Ada Fijał gra w golfa w samej bieliźnie. Fani: "Rozwaliłaś system"

Ada Fijał według internautów "rozwaliła system" najnowszym zdjęciem. Gwiazda na Instagramie pokazała, jak gra w golfa w samej bieliźnie. Fani nie mogą napatrzeć się na jej szczupłe ciało.
Zobacz wideo

Ada Fijał uwielbia zaskakiwać internautów. Jej poczucie humoru uwielbiane jest przez ponad 100 tys. obserwatorów, którzy śledzą gwiazdę w sieci. Od dłuższego czasu media piszą o znakomitej formie, którą prezentuje 42-letnia Fijał. Nie da się ukryć, że formę to ona ma, a młodsze koleżanki powinny brać z niej przykład. 

Tym razem gwiazda opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie, na którym widać jak imituje ruch do grania w golfa. - "W ostatni weekend karnawału ćwiczę grę w golfa bez golfu. A jak u Was? Były tańce na stołach? - zapytała swoich fanów. 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym również te od koleżanek po fachu. Ewa Szabatin, która również chwali się szczupłym ciałem na Instagramie napisała: - "Ach ty!!! Adaaaaa to nie wypada.... a tak bardzo wypada!!! Wyglądasz genialnie! Jesteś przykładem, że można super wyglądać po 40! Yeaaaah! Ale czad!". Niektórym aż trudno uwierzyć w to, że Fijał ma tak boskie ciało. A jak wygląda jej dieta i trening? 

 

Dieta i trening Ady Fijał 

Tak naprawdę Ada zaczęła dbać o swoją figurę już dobrych kilka lat temu. Będąc w ciąży ze swoim synem chodziła na zajęcia z elementami jogi. Chwilę po porodzie wzięła udział w programie "taniec z gwiazdami", gdzie regularne treningi przyczyniły się do polepszenia jej figury. Ponadto w tym czasie Fijał starta się zdrowo odżywiać. 

Na co dzień Ada trenuje pod okiem trenera personalnego, a na jej profilu można znaleźć sporo filmików z siłowni. Oczywiście, jak możecie się domyślić większość z nich nagrana jest z przymrużeniem oka. Ponadto gwiazda jest miłośniczką jogi. 

Jeżeli chodzi o dietę, to Ada w wielu wywiadach przyznała, że jest zafascynowana kuchnią pięciu przemian. To chiński sposób żywienia. Jego podstawą jest spożywanie produktów sezonowych, dojrzewających w danej porze roku.

Fijał na przestrzeni lat przeszła niesamowitą metamorfozę. Z wiekiem gwiazda wygląda jeszcze młodziej. Choć jest już po 40-stce to nadal dba o swoje ciało, a to jej się po prostu opłaca, bo wygląda naprawdę dobrze. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.