Afera glutenowa. Mąż Agnieszki Woźniak Starak nagrał ją z ukrycia. "Je gluten.... po cichu"

Agnieszka Woźniak-Starak ma bardzo szczupłą figurę. Wiemy, że gwiazda dba o to co znajduje się na jej talerzu, a niedawno gwiazda TVN była na obozie Anny Lewandowskiej. Teraz jej mąż nagrał ją z ukrycia, jak je gluten.
Zobacz wideo

Dziennikarka TVN może pochwalić się jedną z lepszych figur w polskim show-biznesie. Agnieszka Woźniak-Starak jest miłośniczką aktywnego stylu życia i prawdopodobnie to właśnie dzięki niemu wygląda jak wygląda. W sezonie zimowym jeździ na nartach, a kiedy może sobie pozwolić na tygodniowy urlop wybiera trzy treningi dziennie w Dojo Stara Wieś u Anny Lewandowskiej. Agnieszka Woźniak-Starak to już kolejna gwiazda, która odwiedziła trenerkę w Dojo. 

Patrząc na trend niejedzenia glutenu mogłoby się wydawać, że wszystkie gwiazdy od niego stronią. A jednak nie! Piotr Starak na swoim profilu na Instagramie opublikował zabawny filmik, który już stał się hitem internetu. Widzimy na nim, jak Agnieszka je pieczywo. Kiedy zauważyła, że jej mąż ją nagrywa postanowiła pokazać talerz z makaronem i powiedziała: -" A co tu masz?". Na co jej mąż odpowiada: -"To są twoje kluski".

 

Filmik już wyświetlono prawie 18 tysięcy razy, a pod nagraniem nie zabrakło również komentarzy od gwiazd z polskiego show biznesu. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła stanąć w obronie Agnieszki i napisała: -"Każda żona je gluten... po cichu". Pod jej komentarzem pojawił się również ten od Anny Lewandowskiej, która zamieściła uśmiechnięte buźki, a Ewa Chodakowska wrzuciła emotikonki "Brawo". 

Dziennikarka postanowiła również sprostować, że te kluski to nie są jej: -"To są pomówienia, to nie był mój makaron". 

Fanki obserwujące profil Piotra Staraka bardziej jednak niż bułka i makaron interesowały w czym tkwi sekret pięknego wyglądu Agnieszki. Niektóre nawet śmiały się, że jeżeli to od glutenu to będą jadły go więcej. Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda pięknie, a w takiej naturalnej odsłonie jest jej bardzo do twarzy. 

Zgadzacie się z tym? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.