Ewa Chodakowska rozgrzesza wszystkie fanki. Podjęła też pączkowe wyzwanie

Tłusty Czwartek to jeden z tych dni, kiedy Ewa Chodakowska totalnie odpuszcza i pozwala sobie na tyle pączków, ile jest w stanie zjeść. "Tłusty czwartek to też MOJE święto! Nie szukam zastępników... pączek z różą musi być" - mówi. W tym roku podjęła nawet pączkowe wyzwanie.
Zobacz wideo

Tłusty czwartek dniem sześciopąka

Już kilka lat temu, Ewa Chodakowska nazwała tłusty czwartek dniem sześciopąka. Dlaczego? Właśnie dlatego, że tego dnia trenerka nie patrzy na kalorie, ani liczbę zjadanych pączków, tylko celebruje to słodkie święto. Już rok temu napisała w jednym ze swoich postów:

"Pare lat temu nazwałam TŁUSTY CZWARTEK DNIEM SZEŚCIOPĄKA i tak już zostanie. Od przynamniej SZEŚCIU PĄCZKÓW, które pochłonę jutro BEZ NAJMNIEJSZYCH WYRZUTÓW SUMIENIA".

Ewa Chodakowska podjęła pączkowe wyzwanie z Idą Nowakowską

W tym roku tłusty czwartek Ewy Chodakowskiej przypadł na dzień zdjęciowy do programu "Dance dance dance", w którym trenerka jest jedną z jurorek. Podczas przygotowań do nagrań, Ida Nowakowska (druga jurorka w programie) postanowiła rzucić Ewie wyzwanie i sprawdzić, która z niech zje więcej pączków.

Ida właśnie powiedziała, że jest w stanie wejść ze mną w competition 'kto więcej zje pączków dzisiaj'. Hmm... chyba mnie nie zna - powiedziała trenerka.
Nie wygram z tobą w wielu konkurencjach, ale w tej przysięgam, że wygram - odpowiedziała Ida.

Tłusty czwartek Ewy ChodakowskiejTłusty czwartek Ewy Chodakowskiej https://www.instagram.com/chodakowskaewa

Prosto do garderoby Ewy Chodakowskiej dotarły pączki od Lary Gessler. Trenerka nie kryła zachwytu i od razu rozgrzeszyła wszystkie fanki z dzisiejszego odpuszczenia diety.

Dzisiaj jest ten dzień. Wybaczam. Rozgrzeszam - powiedziała na instastories Ewa.

Stylista fryzur, który przygotowywał Ewę do nagrań zapytał, jaka kara później jest za takiego pączka.

No przecież te pączki to jest nagroda za cały rok. Dzisiaj odpuszczam wszystkie grzechy. Tak, rozgrzeszenie od Chody. Smacznego - odpowiedziała.

Tłusty czwartek u Ewy ChodakowskiejTłusty czwartek u Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Anna Lewandowska wzięła przykład z Ewy Chodakowskiej?

W minionych latach to Ewa Chodakowska była tą trenerką, która w tłusty czwartek odpuszczała dietę. Anna Lewandowska wybierała natomiast zdrową wersję klasycznych pączków, dzieląc się przepisami z fanami. W tym roku również zaproponowała fanom zdrową wersję pączków, którą kupić można w jej kawiarniach Healthy Store by Ann lub upiec samemu w domowym zaciszu. Natomiast sama przyznała, że w tym roku skusi się na klasycznego pączka.

Ja już właśnie po treningu, lecę dziś do Warszawy, także to będzie zwariowany tłusty czwartek. Wrzucam wam na bloga przepis na zdrowszą wersję pączków, a w Healthy Store by Ann od ręki możecie dostać zdrowsze pączki. Oczywiście nic się złego nie stanie jeśli zjemy normalnego pączka. Ja też mam zamiar takiego zjeść. Natomiast jeśli ktoś nie lubi, to proponuję zdrowszą wersję - powiedziała Ania Lewandowska na swoim instastories.

Myślicie, że to Ewa Chodakowska przekonała Anię, że nic się nie stanie, jak jeden dzień w roku sobie odpuści? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.